Celleri Ahşap Mutfak

Zamane mutfakları, içerdiği yaşam alanı olma özellikleri ile farklı deneyimleri de bünyesinde barındırıyor. Öyle ki düşlenen dekorasyon tarzları, hakim trendler, sevilen renkler gibi bir çok arayışın hayat bulacağı yeni bir uygulama alanı olarak, evin odaları arasında oldukça iddialı bir pozisyona taşınıyor.

Ahşap Mutfak

Ahşap Mutfak

Kale Grubu’nun mutfakların güçlü yorumcusu olarak kurduğu KalePlus markası da bu yeni anlayışı mekanlarla buluşturan başarılı koleksiyonların altına imza atıyor. Markanın sayfalarımıza taşıdığımız Celeri modeli; duru görünümü ve özel kulp tasarımları ile yalın ve estetik bir çizgide şekillendirilmiş. Ahşap yüzeyli alt gövde kapakları, üst raflarda kullanılan lake uygulaması ile desteklenmiş ve daha da vurucu bir hale getirilmiş. Duvarlarda kurgulanabilecek farklı dolap seçeneklerinde, buzlu cam ile yarı saydam yansımalar elde edilmiş.

Modelde yer alan farklı yarım ada tezgah tasarımı ile az yer kaplayan ancak oldukça işlevsel katkılar sağlayan bir formata ulaşılmış. Pişirme bölümüne de odaklanan bu dizaynda, yarım adanın dış ayağında farklı kullanım amaçları için bölmeler içeren bir modül kullanılmış.

Bu sayede el altında olması gereken materyaller için de ergonomik ve şık bir çözüme kavuşulmuş. Bu ünitedeki dolap, çekmece gibi işlevlerin adanın iç tarafından kullanılıyor olması sayesinde, dış taraftan bakışta kesintisiz bir estetik akış da garanti edilmiş. Pişirme bölümü ile eviye arasındaki uzaklık, kolay kullanım ve pratiklik açısından da son derece verimli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir