Dergilik Modelleri

Mobilya tasarımında öncü olan firmalar, değişik tasarımlara yer veriyorlar son günlerde. Özellikle 2011 yılı, farklı ve sıradışı tasarımlarla konuşulacak bir yıl olarak biliniyor. Estetik ve kullanışlı mobilya tasarımları her evin ihtiyacı oldu artık. İnsanlar şık ve modern görünümün yanı sıra kullanışlı olması ve pratik olmasıyla ilgileniyor ürünlerin.

Ahşap Dergilikler

Ahşap Dergilikler

Günümüzde daha çok iş yerlerinde ve ya evlerimizin belli bölgelerinde tercih edilen mobilya tasarımlarının başında dergilikler geliyor. Dergilik modelleri, gazete ve çeşitli mecmuaların muhafaza edilebileceği, konulabileceği çok özel tasarımlar.

 

 

Kuaför, halka açık mekanlar da dahil olmak üzere bir çok mekanda tercih edilen dergilik mnodelleri, artık evlerimizi dekororasyonunun da bir parçası halini aldı. Çok pratik kullanım sunan bu ürünler, dergi ve gazetelerin asılabileceği özel askılıklardan oluşuyor ve estetik duruşuyla mekanlara farklılık katıyor.

 

 

 

Bu ürünün tasarımıını ise Nashville TN en iyi şekilde ortaya koymuş. Parmaklıklardan oluşan sıralı askılıklar sayesinde bu tasarım harikası olan ürünün en belirgin özelliği ise gazete ve dergilerin ne olduğunun kolaylıkla görülmesi ve pratik bir şekilde alınabilmesi. Dergiler bozulmadan ve yıpranmadan düzenli bir şekilde duruyor ve mekanda ortalıkta, sehpa üzerinde bulunan dergi- gazete dağınıklığını da ortadan kaldırıyor.

Ahşap Dergilik Modelleri

Ahşap Dergilik Modelleri

Oturma odaları ve bekleme odalarında dergi okumayı ayrı bir keyif olarak sayanlardansanız, bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. Dekorasyonunuza bütünlük sağlayan bu ürünle sizler de mekanlarınıza farklılık ve yenilik kazandırabilirsiniz.

9 comments

  • bunların boyutu büyük mü yani nasıl boyutta dergilik diye birşeyi ilk defa duyuyorum

  • Çok ilginç tasarımlar.Bu kadar şık ve eşsiz tasarımlar konsept olarak her ortama müthiş bir ambians katar.

  • Tasarım harikası bu dergilik ve gazeteliklerden bir tanesini büroma almayı düşünüyorum ama koçtaşda bulamadım. bu hafta sonu bauhaus alışveriş merkezine bakacağım.

  • Büromda birçok dergi var ve bu dergiler sehpaların üzerinde kötü bir görüntü oluşturuyor. Ne zamandan beri almayı düşündüğüm dergiliklerde ne modeler varmış şaştım kaldım.

  • Berber dükkanım için bu tarz bir dergiliğe ihtiyacım var. birazdan bauhause gideceğim orada güzel bir dergilik bulabileceğimi düşünüyorum

  • İşyerim için çok gerekli bir ürün. ilk fırsatta gidip bir tane dergilik ve kitaplık şeklinde küçük bir sehpa alacağım..

  • Dergilerin sehpa üzerinde dağınık bir görüntü sergilemesinden nefret ediyorum bu dergiliklerden bir tane alarak çözüm bulacağımı umuyorum.

  • sadece dergilik olarak değil ilginç birer sehpa veya sandalye olarak daha uygunlar. altına istediğimi koyabilirim.

  • bıcok siteye baktıgım halde boylesıne tasarımsal modellere rastlayamadım.online siparıs verebılceğım fiyatıda makul olan (60-100 TL civarı)siteler tavsiye edebılırmısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir