Evcil Hayvanlar Ve Yaşadıkları Yerler

DEKORASYONDA EVCİL HAYVANLARIN YERİ

Hayvan sevgisi bambaşka bir duygu. Bizimle aynı mekânı paylaşıyorlarsa onlar için de özel bir şeyler olmalı. Yaşadıkları küçük barınakların şık ve eğlenceli olması için genel dekorasyona uyum sağlamalılar.

Genellikle evde kedi, köpek, balık ya da kuş en çok bakılan ev hayvanlarıdır. Hayvanların bahçede bakılması kolay fakat kış geldiğinde kapalı alanlarda bakılmaları gerekir. Hayvanları sever ve bakarken şık dekorasyon tarzları da elde edilebilir.

Modern köpek evi

Köpekler için alışılagelmiş ahşap kulübeler yerine modern materyallerle yapılmış modern köpek kulübeleri kullanılabilir. Göz alıcı renkler, eğlenceli aksesuarlar ve değişik oyuncaklar kullanarak hem köpeğin mutlu vakit geçirmesini sağlar hem de farklı dekoratif alanlar elde edebilirsiniz.

Modern köpek evinin tasarımı Michael Young’ a ait. Metal ayaklarla yerden yüksek olan tasarım aynı zamanda hafif ve kolay taşınabilen özellikte.

Modern Köpek Yuvası

Modern Köpek Yuvası

Akvaryum

Akvaryumlar ev, ofis gibi her çeşit mekânda çok şık görünebilir ve dekorasyona fark katar. Akvaryum seçerken sıra dışı ve şık malzemeler seçilmesi gerekir, aksi takdirde çok basit görünür. Gerçekten balıkları çok seviyorsanız büyük ebatlarda ve mobilya tarzında akvaryumlar seçiniz. Mobilya ile birleştirilmiş akvaryum çeşitleri başlı başına tarz yaratan örneklerdir.

Akvaryum Dekorasyonu

Akvaryum Dekorasyonu

Modern kedi yuvası

Kediler oyunu çok seven ve oldukları yerde duramayan hayvanlardır. Onlara vakit geçirebilecekleri eşyalar verdiğinizde mutlu olurlar.

Modern materyallerden yapılmış iki kademeli ve yüksek kedi yuvaları fazla yer kaplamadan ve çok şık görünerek dekorasyona uyum sağlayabilir. Sevimli kediler kendilerine ait yuvalarda huzurlu ve mutlu hissedecekler.

Modern Kedi Yuvası

Modern Kedi Yuvası

Beyaz kuş evleri

Binlerce çeşit kuş evi ve kafesi bulunuyor. Eğer evcil ve zeki bir kuşa sahipseniz onları kafese hapsetmeyin. Özgürce uçup, istedikleri zaman yuvalarına dönmeliler. Bu amaçla tasarlanmış ve mobilyada üretilmiş Beyaz kuş evi oyma detaylarıyla hem şık görünüyor hem de klasik tarz evleri hatırlatıyor. Beyaz kuş evi, kuş beslemeseniz bile hoş bir dekorasyon parçası olabilir. Aynı zamanda bahçe dekorasyonlarında da kullanabilirsiniz.

Köpek Evi

Köpek Evi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir