Kelebek, Istikbal, Tepe Mutfak Modelleri

İstikbal, tepe ve kelebek gibi firmalar mutfak modelleri tasarlarken dekorasyonun ve yapının dikkat çeken kısımlarından biri de şüphesiz hepimizin özen gösterdiği  mutfaklar olduğunu bildiğinden çok önem gösterirler.. Mutfaklar gerek dekorasyonlarla evi tamamlamaları, gerekse içerisinde geçirdiğimiz zamanlardan dolayı; mutfak modellerini ve kazandırdıkları atmosferleriyle evlerimizin vazgeçilmezlerinden birisi olmuşlardır.

Şimdiye kadar mutfak hakkında sizlerle paylaştıklarımızı okuduysanız zaten mutfak modelleri  özellikle mutfak tezgahları için olan ve fiyatları hakkında aklınızda bir nebi düşünceler gerçekleşmiş olmalı. Diğer yazılarda da aklımıza sıkca takılan ve araştırılan mutfak resimleri ve dekorasyon örnekleri gibi konulara elimizden geldiğince değinmeye çalışmıştık ve devam ediyoruz . Bu makalemizde ise özellikle bu alanda hizmet veren firmalardan olan kelebek mobilya gibi firmalara ait olan çeşitlere önererek sizleri biraz daha bilgilendirmeye çalışacağız.

Mutfak tezgahları ve dolapları dekorasyon adına her zaman ön planda olmuşlardır. Geçtiğimiz günlerde artan fiyatlar nedeniyle yurt dışında yaşamakta olan ve ülkemize yansımadığı söylenen krizin bunda etkisi olmadığını söylüyoruz . Her ne kadar fazla satılan, kullanılan eşyalar olmasalar da genel anlamda yapıya renk kattıklarını kesinlikle tartışmak mantıksızdır. Bu yazımızda Mobilya-Dekorasyonu.org olarak , Daha çok ünlü mutfak firmalarına ait örnek verelim ; Ankara , İstanbul ,İzmir gibi büyük şehirlerde rahatlıkla bulabilirsiniz ve resimlerlede sizlere göstermek istiyoruz.

Göreceğimiz resimlerin içerikleri aşağıdadır:
Mutfak dantel modelleri, Kelebek mutfak modelleri, İstikbal mutfak modelleri, Tepe mutfak modelleri.

Kelebek Mutfak Modelleri

Kelebek Mutfak Modelleri

İstikbal Mutfak Modelleri

İstikbal Mutfak Modelleri

Tepe Mutfak Modelleri

Tepe Mutfak Modelleri

Dantel Mutfak Modelleri

Dantel Mutfak Modelleri

6 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir