Prefabrik Ev Resimleri Ve Prefabrik Yapı Modelleri

Daha önce prefabrik evler hakkında bilgiler vermiştik. Bu konumuzda prefabrik ev ve yapıların resim ve modellerine daha çok yer vereceğiz.

Prefabrik yapı resimleri

Prefabrik Ev Resimleri 1

Prefabrik Ev Resimleri 2

Prefabrik Ev Resimleri 3

Prefabrik evler konumuzda prefabrik evler hakkında teknik bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca prefabrik havuz sayfamızıda ziyaret etmenizi öneririm.

9 comments

 • bu prafabriklerin gerçek evlerden farkı kalmadı sanırım. gayuet portatif ve görünüm olarak da çok hoşlar. bunların kurulumuda kolay sanırım.

 • ömür altınel

  erdekteki arsama şık ve küçük bir prefabrik istyrum şartlar süre ve mümkünse katalog tşkr.

 • Biz Türkiye’de prefabrik sektöründe çok ilerdeyiz eğer ihtiyac duyan yaptırmak isteyen profosyonelce yardım isteyen arkadaşlar olursa **** dan görüşelim.özel tasarım modeller var.

 • Fatih SORGUÇ

  ‘Fabrikada Üretilen İlk Ev’

  Betonerme hazır ev ülkemizde örneği olmayan bir hazır yapı şeklidir.Ankastresinden duvar kağıdına,otomatik panjurundan mobilyalarına kadar hazır halde satışa sunulan ürünlerimizin devam eden ar-ge çalışmaları ile birlikte satışına başlanmıştır.
  Tek katlı ve dubleks modellerimiz standart şekilde üretilmekte ve 10-15 gün aralığında monte edilerek teslim edilmektedir.
  Yakın zamanda basın lansmanı yapılacak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ile iletişim kurulacaktır.

 • 1997 yılında başladığımız çelik konstrüksiyon amerikan evleri imalatı, dış cephe siding uygulama üretim hizmetlerine onlarca uzman ekiplerimiz ve profosyonel yönetim kadromuzla uygulama, satış faliyetlerine devam etmekteyiz.

  12 yıldır genişleyen vizyonumuz ve artan tecrübemizle temsil ettiğimiz marka olan PAKPEN ile özdeşleşerek sektörde branşımız konusunda eniyi uygulayıcı olamakdan gurur duymaktayız. Bu başarıyı sürekli kılmak içinde teknolojiyi eniyi şekilde takiple kullanarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birçok firmanında çözüm ortağı konusunda yardımcısıyız.

  KALİTE , GÜVEN, HIZLI ÇÖZÜM VE ESTETİĞİN TEK ADRESİ İNTERKONYAPI dır.

 • Prefabrik Ev Fiyatları

  Prefabrik ev fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi yayınlarsanız sevinirim.

 • Merhabalar resim 2 deki ev ile ilgili bilgi ve fiyat istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir