Artık Sehpalar Çok Fonksiyonel

Hemen hemen hepimizin evinin oturma grubunda bir orta sehpa vardır. Şimdi ki haberimiz de bu konu üzerine…

Eskiden salonlarımızda veya mutfağımızda sıklıkla kullandığımız yemek masalarının yerini, günümüzde orta sehpalar alıyor. Türk toplumu olarak televizyona düşkünlüğümüz herkes tarafından bilinir. Televizyona bu kadar düşkün bir toplumun da televizyon izleyerek yemek yemeği sevmesi çok doğal bir durumdur.

fonksiyonel sehpa

fonksiyonel sehpa

İşte bu yüzden orta sehpalar pratiklik ve kanepelere yakın oluşu nedeniyle günümüzde özellikle öğrenciler ve gençler tarafından çok kullanılıyor. Ben ve ev arkadaşım hemen hemen her gün yemeklerimizi salonda, orta sehpanın üzerinde yiyoruz. Eğer bunu hala denemediyseniz, hiç zaman kaybetmeden denemelisin. Pişman olmayacaksınız.

fonksiyonel sehpalar

fonksiyonel sehpalar

Orta Sehpaların bir diğer kullanım alanı da dizüstü bilgisayarlardır. Günümüzün çoğunu salonda geçirdiğimize göre televizyon izlerken dizüstü bilgisayar kullanım sayısı oldukça fazla -en azından ben yakın çevremde buna çok tanık oluyorum-.

Modoko da bu konuya değinmiş. Çeşit çeşit orta sehpa bulabileceğiniz Modoko’da en çok tercih edilen boyutlar 70×130, 70×110 ve 110×110 olarak belirlenmiş. Tabi istediğiniz renk ebat ve özelliklerde (çekmeceli, camlı, vs.) üretimleri de mevcut.

Modoko Orta Sehpa fiyatları da yaklaşık olarak 250 ile 1.500 TL arasında değişiyor. Öğrenci için biraz pahalı olsa da gerçekten çok şık ürünler var. Siz en iyisi zaman kaybetmeden Modoko’ya gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir