Duravit Lavabo Banyo Küvet Fiyat Listesi

Şimdilerde moda olan free-standing küvetler banyodan tamamen yararlanmak adına rahat bir biçimde banyonun bir köşesine koyulabilir.

Duravit Lavabo Banyo Küvet Fiyat Listesi

Duravit Lavabo Banyo Küvet Fiyat Listesi

Ozaman bu küvete su nasıl ulaşır?
Banyo konusunda öncü Duravit, uzun süren şarjı sayesinde soruyu rahatlıkla yaanıtlıyor. Duravit banyo bağımsız Batarya ünitesi onsekiz değişik renkte dekor veya gerçek ahşap kaplama tercihine sahip.

Açık Akçaağaç dekor kaplamadan koyu Abanoz gerçek ahşap kaplamaya kadar bulunan tonlar, banyo lavabo ve küvet konusunda farklı bir dizayn sağlıyor. Bütün Duravit free-standing küvetlere uyan birim, bütün banyolarda kolaylıkla kullanılabilir.

Müthiş dizaynı, inovatif yöntemiyle ve 110x45x20 cm ölçüleri ile ünite, batarya şarja çok uygun. Sıcak ahşap ve dekor kaplama tercihleri bulunan birimin iç bölümlerinde ise Dornbracht, Grohe, Hansa ve Hansgrohe’nin bütünleşik ürünlerine uyan bir hat bulunmakta

Suyun geliş yönüne göre konumlandırılabilen bataryada el duşu da mevcut. Ayrıca suyun küvete hafif bi şekilde gelmesini sağlayan sistem mevcut. Bu mevcut duravit küvet ve banyo lavabo sistem sayesinde ürün oteller içinde muhteşem bir ürün haline geliyor.
Birimin üst bölümünde bulunan rafta banyo eşyalarınızı koymak için ideal . batarya birimi rahatlıkla takılıp çıkarılabilir. Küvetin ayakları bitmeyen zeminlerde balans açısından yararlı..

Duravit fiyat listesi ise 2009 yılında ortalama 3000-20000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için duravit mağazalarını arayarak ücret konusunda bilgi alabilirsiniz..

Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş

Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesi
10. Yol I-4 Parsel 81464
Tuzla İstanbul
Türkiye

Telefon +90 216 458 51 51
Faks +90 216 458 51 95

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir