ECA Desenli Armatür Modelleri

ECA firmasının armatür modelleri ile banyonuza şıklık ve zerafet katabilirsiniz..

Eca armatür

Eca armatür

Suyu iç mekanlara ulaştıran ve güçlü marka kimliği ile sektöründe yeniliklere imza atan E.C.A; günümüz trendlerini koleksiyonlarında başarıyla işlemeye devam ediyor. Bu yıl için geliştirdiği Sürdürülebilir Farklılık konseptini, koleksiyonuna yeni katılan modellerinde de işleyen marka; konfor ve tasarrufu bir arada sunan, özel 7 inovatif ürün serisini beğeniye sunuyor. Dünyada patentini aldığı ve ilk kez Unicera Fuarı’nda görücüye çıkardığı akıllı armatürü Primemix’in yanı sıra E.C.A, Türkiye’nin desenli armatürünü üreten ilk markası da oldu.

Kristal taşlı armatür

Armatür kullanımında alışkanlıkları değiştirmeyi hedefleyen bir iddia ile karşımıza çıkan E.C.A Primemix, su sıcaklığı ayarı ile su miktarı ayarını birbirinden ayırabiliyor. Bu teknolojisiyle kullanıcısının konforunu artıran model, ilk olma özellikleriyle E.C.A’nın dünyada patentini aldığı son ürünlerden birisi oldu. Markanın İznik desenli armatürü ise banyo ve mutfaklarında bütünlük arayanlara sesleniyor. Bu seride, sektör profesyonelleri ve tüketiciler istediği deseni seçebileceği gibi, isterse kristal taşlı ya da pırlanta işlemeli armatür yaptırmak için E.C.A’ya sipariş verebiliyorlar.

E.C.A.’nın dünyada patentli ürün sayısı 20’ye çıktı

Elginkan Topluluğu’nun Manisa’daki Ar-Ge merkezinde, tamamı Türk mühendislerince geliştirilen yeni nesil armatürleri, aynı zamanda enerji ve su tasarruflu özellikleriyle öne çıkıyor. E.C.A, Primemix ve İznik desenli inovatif ürünleriyle, dünyada patentini aldığı armatür sayısını 20’ye çıkardı. Akıllı armatür olarak nitelendirilen E.C.A Primemix, sıcaklık ve debisi ayrı ayrı ayarlanabilen modern tasarımlı ve fonksiyonel özelliklere sahip yeni nesil bir armatür olarak tanımlanıyor.

Estetik bütünlük içinde tasarlanan model, sade ve yalın hatlarıyla benzerlerinden ayrılıyor. Alışılmış çizgilerin dışında ve iddialı bir ürün olan Primemix banyo ve mutfak armatürlerinde, sıcak suyun kullanımı esnasında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi olan, armatürün her açma-kapamadan sonra su sıcaklığının tekrar tekrar ayarlanması işlemine son veriyor. İçerisinde dünya çapında patenti alınan özel bir mekanizma (kartuş) bulunan bu ürün, geleceğin armatürü olarak tanımlanıyor. Seri; 2009 yılı içerisinde ıslak mekanlarla buluşturulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir