Hem Masa Hem Komodin

(fonksiyonel komodin)

Yatakta kahvaltı etmek ister misiniz? İsterdim de bunu kim yapacak☺ ya da aman şimdi yatağı batırmaya ne gerek var mı diyorsunuz. Kahvaltıyı kim getirir onu bilemeyiz ama bu komodinle ortalığı batması, yatağın kirlenmesi imkânsız. Tabi eğer siz çok beceriksiz değilseniz☺ şaka bir yana hem masa hem de komodin olabilen bu fonksiyonel mobilya sadece keyif ve kolaylık için tasarlanmış.

Fonksiyonel komodinin tekerlekli oluşu modern ve pratik. Temizlik yaparken zorluk çekmezsiniz. Ağır ve yerleri zor değiştirilebilen mobilyalar yerine tekerlek sistemli eşyalar her zaman daha avantajlı ve kullanışlıdır. İstediğiniz her yere gider ve gelirler, kolayca yerleri değişebilir.

Fonksiyonel komodin dışarıdan bakıldığında modern bir çekmeceyi anımsatıyor. Tasarımın özelliği hem komodin hem de masa olabilmesi. Kenarından çıkarılan bir bölme tekerlekli bir masaya dönüşebilir. Üstelik çok pratik bir masa.

Tek taraflı ayağı ile istenilen her yere girebilir. Bu ilginç ve kullanışlı tasarımla endişe etmeden yatakta kahvaltı etmenin zevkine varabilirsiniz.

Mobilya dünyası her geçen gün yeni tasarımlar yaratıyor. Modern dekorasyonların ise önem verdiği ilk madde, mobilyaların kullanışlı ve birden fazla amaca hitap etmesi. Tıpkı hem masa hem de komodin olan bu mobilya gibi. Etrafta fazla mobilya istemiyorsanız fakat ihtiyaçlarınızı da karşılamak istiyorsanız mobilya seçimlerini her zaman birden fazla fonksiyoneli olan mobilyalardan yana kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir