2012 Sens’O dekorasyon aksesuarları

Eviniz için sadelik ve şıklık mı arıyorsunuz? Popüler olmayan ama evinize gelenlerinin şaşırmasını veya kendinizi karanlığın ve ışığın sessiz dansını hissederken başka bir ambiyansın içerisinde bularak huzuru yakalamakmı istiyorsunuz? Kısacası sadelik ve şıklıkmı arıyorsunuz?

İşte o zaman Sens’o visual koleksiyonu tam size göre bir dekorasyon harikası bir koleksiyon Sens’o ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Sens’o visual nedir?

Sens’o Türkiye de pek kullanılmayan ancak araştırma yaptığınızda internet üzerinden oldukça çeşidine rastlayabileceğiniz dekorasyon harikası parçalardır. Sundukları bu şölen sizleri bambaşka bir yere götürüyor. Özellikle hayallerinizdeki anları yaşamanızı sağlayacak ambiyansı hazırlamaktadır.

2012 Sens'O dekorasyon aksesuarları

2012 Sens'O dekorasyon aksesuarları

Bu yapıtlar ışığın vermiş olduğu enerji ile hem içinizi pozitif enerji ile kaplayacak hemde görenleri pek bulunmayan parçalar olmadıkları için şaşırtma fırsatına sahip olacaksınız.

Çeşitleri arasında mermer ve plastik karışımı eserlerini ve çeşitlerini araştırdığınızda bulmak mümkün genel olarak etkileyen yapıtlar plastik yapıtlar olduğunu söylemeden konuyu geçemiyoruz. Düşündüğünüz kadar bütçeyi sarsan bir fiyatlarıda yok ofisiniz içinde kullanılabilir bir eser harikası.

En şık olmalarının sebebi ise iki yüzlü olmaları denilebilir. Sabah yerleştirdiğiniz köşede şık bir aksesuar görüntüsüne bürünürken gece olduğuna koyduğunuz yerin etrafına gerçek bir ışık ziyafeti sunuyor ve görenleri şaşırtacak derece etkili olmayı başarabiliyor.

Dekorasyon meraklıları için soft dokunuşlardan ve sıradışı detaylardan hoşlanan dekorasyon tutkunları düşünülerek tasarlanmış olan Sens’o Visual koleksiyonu, doğasındaki sadeliği ışığındaki sıradışı şıklıkla harmanlayarak, yepyeni dekoratif aydınlatma seçeneklerini yaşama katıyor. Özellikle eviniz ofisiniz veya bir resturant işletmeleri için gerçekten dekoratif hayranlık sağlayacak parçalardır.

One comment

  • Sens’o visual mükemmel zariflik ve sadelik sunuyor.Ofisimde kullanıyorum.Her gelenin dikkatini çekmesiyle ve göz alıcılığıyla beni de çok mutlu ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir