Avize modelleri 2012

Hergün biraz daha gelişen teknolojimiz sayesinde aydınlatma sistemleride hergün bir o kadar ilerleme kaydediyorlar. Biliyorsunuzki eskiden avizelerimiz gayet standart veya en lüksleri aynalı avizelerdi ancak artık çeşitli tasarımlar dekoratif avizeler bulabiliyoruz.

Avizelerde dekorasyonu sağlamamız evimizin tasarımı açısından gerçekten büyük bir yer tutmaktadır. Çünkü Akşam doğal olarak açağımız aydınlatma sistemimiz standart olarak tavana asılı lamba olduğu için dikkati en çok çekebilecek olan dekoratif unsurlar arasında yer almaktadır.

Avize modelleri 2012

Avize modelleri 2012

Eğer evinizi gerçekten dekoratif bir ev olmasını istiyorsanız mutlaka avizelerinizdede fark yaratmalısınız. Bu hem sizin hoşunuza gidecektir. Hemde evinize gelen misafirlerinizin mutlaka dikkatine çarpıcak dekoratif unsurlardan birisi olacaktır.

Avizelerinizi standart olarak tek bir avize modeline takılı kalarak tüm odalarınızda kullanmanız dekorasyonun tekrarı olacaktır buda zevkinizi sadeleştirecektir.

Ancak bunun yerine her odanız için farklı avize tasarımları seçmeniz daha zevkli bir insan olduğunuzun göstergesi olacaktır. Özellikle Salonunuz ile oturma odanızın avizeleri en çok dikkat çekecek olan avizeler olduğu için bunları değişik kullanmaya özen gösterin.

One comment

  • Gerçekten çok şık bir tasarım.Kızımın odasına aldım.Ne kadar küçük görünsede gerçekten çok müthiş bir aydınlatma gücü ve gözü yormayan bir ışığı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir