Çocuk odasına ay lambası

Çocukların kendi odalarında uyumalarını sağlamak bazen gerçekten zordur.Bunu sağlamak için çocuk odalarını daha eğlenceli bir hale getirecek alternatifler lazım olur çoğu kez.Tam da bu konuda imdadımıza Moon In My room yetişiyor.Hem çocuk odasını eğlenceli ve şık bir hale getirmek için ideal hem de çocuğunuzun kendi odasında uyumak istemesini sağlayacak kadar ilginç ve güzel.

moon in my room

moon in my room

Moon In My room çocuk odaları için gece lambası niteliğinde üretilmiş. Moon In My Room çocuklara ayın her evresini göstererek hem eğitimci bir rol üstleniyor hem de uzaktan kumandası sayesinde işlevselliğini artırıyor.Lambayı manuel olarak ayarlayabileceğiniz gibi karanlık olduğu zaman otomatik olarak açılacak şekilde de ayarlayabiliyorsunuz.

moon in my room

moon in my room

Otomatik ayarlamayı tercih etmişseniz çalışmaya başladıktan yarım saat sonra kapanması için de programlayabiliyorsunuz.Bu işlevsel ve eğlenceli gece lamasını çalıştırmak çok basit.Bunun için 4 kalem pile ihtiyacınız var,uzaktan kumandası için ise 2 adet kalem pil yeterli oluyor.Moon In My Room gece lambası ayı tanıtan bir cd ile beraber elinize ulaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir