Düğün Fotoğrafları ile Dekorasyon

Evinizin dekorlarında siz ve eşinizin esintisi olmasını isterseniz abajur yada apliklerde fotoğraflarınızı kullanarak bu hayalinize kavuşabilirsiniz.

Düğün Fotoğraflarıyla Dekorasyon

Yeni evlenenlerin fotoğraflarının sadece duvarı süslediği dönemler geride kaldı artık fotoğraflar duvardan alınıp evin dekorunun bir parçası haline getirilebiliyor. Bağdat Caddesi’ndeki Yeni hayat stüdyosu özellikle bu alanda uzmanlaşarak düğün fotoğraflarınızdan duvar bordürü, aplik, abajur ve ayaklı lambalar yapabiliyor. Bu trendin öncüsü olarak nitelendirebileceğimiz Yenihayat’ın sahiplerinden Mehmet Aktan “Bu kadar ilgi beklemiyorduk. Birçok genç evin dekorlarında yer alma trendine kendini kaptırmış durumda” diyor. Bordür, abajur, aplik gibi ürünler genelde düğün fotoğraflarından yapılıyor fakat bu ürünleri çocuklarının fotoğraflarıyla yaptıranlarda var. Bordürler daha çok sıklıkla yatak odasının duvarlarını süslüyor. Abajurlar salon yada yatak odasında tercih edilebiliniyor. Aplikler ile ayaklı abajurlarsa salonların engüzel yerlerini süslemeye devam ediyor . bordür yapımına dayanıklı kağıtlar kullanılıyor. Genişliği onyedi santim olan bordürden istenilen uzunluk elde edilebiliniyor. Ayrıca çok çeşitli fotoğraf bir arada yapılabiliniyor . Bordürlerin metresi on milyon tl den satılıyor. Abajurlarise abajurun ışık geçiren kısmına fotoğrafın basılmasıyla yapılıyor.
Abajuru kullandığınızda fotoğrafınız şahane birşekilde oraya çıkıyor. Birçok modeli mevcut olan abajurların fiyatı ise altmış tl. Apliklere büyük fotoğraflar basmak mümkün.Aplikler aydınlatmanın yanı sıra duvarlarda tablo olarak ta kullanılıyor ve bunlara fotoğraf bastırmak ikiyüz tl.Çocuklarınızın odası için küçük masa lambalarıda bulunuyor bunlara fotoğraf bastırabiliyorsunuz bunların fiyatı ise 205 TL.Feneryolu’ndaki Yenihayat stüdyosunda genel olarak baskıya ilgilenen Burak Dinçer, düğün fotoğraflarını çektirenlere dekor ürünlerini hediye olarak verdiklerini söleyerek, “Yeni evlenen çiftlere düğün fotoğrafları için özel albümler yapıyoruz. 150-500 TL aralığında değişen fiyatlarla hazırlanan kişiye özel albümler yaptıranlar için biz kişinin kendi isteğine göre bordür, aplik veya abajuru hediye ediyoruz” diye belirtiyor.

ADRES:
Bağdat Cad. No: 127 Feneryolu Tel: (0216) 349 07 37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir