Led Ampul Aydınlatma Çeşitleri

Philips LED aydınlatma sistemlerinin en gözde dizaynlarından olan LED flood, tarihi yapılar ve modern cephelerin aydınlatması için en uygun model.

Led Aydınlatma, Led Ampul, Led Çeşitleri Resimleri

Led Aydınlatma, Led Ampul, Led Çeşitleri Resimleri

LED flood’ın içerdiği birçok renk sayesinde modern mekanlar gözalıcı güzelliğe sahip oluyor. Philips önemli tasarımlarından biri olan LED flood, bir aydınlatma olarak kullanıldığı yerlere kişilik katarak mekanı büyüleyici tarzıyla zenginleştiriyor.
LED flood’ın imalinde inovasyon patentli zoomspot sisteminden faydalanılmış. Ellibin saat gibi uzun bir ömrü ve düşük enerji tüketimi özelliklerinin dışında LED flood’ın renkli veya beyaz ışık hüzmesi 2×13 dereceden 2×15 dereceye kadar ayarlanabiliyor.

LED flood’ın alüminyum gövdesi, zarar görmesini engelliyor ve bakım ihtiyaç duyulmuyor. Tek renkli ve çift renkli de tercih edebileceğiniz LED flood kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, amber, turkuaz ve sıcak beyaz gibi renk örnekleriyle aydınlatma sektöründe çığır açan bir yenilik.

Uzun ömürlü olan ve kullanış kolaylığı sağlayan LED flood mimarlara ve aydınlatma tasarımcılarına mükemmel tasarımlar oluşturma şansını tanıyarak dış mekan dekoratif aydınlatmasında mimari dizaynların güzel yönlerini daha çok önplana çıkarma fırsatı veriyor. böylelikle sabahları işlevsel olarak faaliyet gösteren bu mekanlar, LED flood ile geceleri mükemmel bir görünüme sahip olarak izlemeye değer bir görüntü sergiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir