Led Ampül Çeşitleri ve Aydınlatma

Led Ampül Çeşitleri ve Aydınlatma

Led Flood Philips’in Led aydınlatma sistemleri arasında,tarihi yapıların olduğu kadar modern yapıların da aydınlatmasında kullanılabilecek en uygun dizaynlarından birisidir.Led Flood üretilirken inovasyon patentine sahip olan Zoomspot sistemi kullanılmıştır.Led Flood’un ömrü 50 bin saate varabilmektedir.

led flood

led flood

Ayrıca enerji tüketimindeki kısıtlılık sebebiyle tasarruf yapmanıza da yardımcı olacaktır. Led flood hem renkli hem de beyaz ışıklarını 2×13 derece ile 2×15 derece arasında ayar yapmanıza olanak sağlar.

led aydınlatma

led aydınlatma

Ürün bakıma ihtiyaç duymadığı gibi alüminyum kaplama gövdesiyle zarar görme oranı da sıfıra yakın.Mavi, yeşil, kırmızı, beyaz, turkuaz, sıcak beyaz gibi birçok renk seçeneğine sahip olan Led Flood bu renklerden ikisini isterseniz bir arada kullanma imkanı da tanıyor.Bu özelliğiyle mekanların daha sıcak,daha hoş ve canlı olmasını sağlıyor.

Gündüz sadece bir iş yapısı iken geceleri görünüş olarak harika bir iz bırakıyorlar.Birbirinden özel imkanları ile aydınlatma konusunda yeni bir çığır açan Led Flood, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebiyle özellikle tasarımcıların ve mimarların gözdesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir