Tavan Aydınlatma

Bu konumuzda tavan aydınlatmaları hakkında bilgiler iletip resimler sunacağız..

Yaşam alanları, ışıkla bir başka güzel oluyor. Son yıllarda estetik tasarımlarla buluşan aydınlatma armatürleri, bu alanda uzmanlaşan tasarımcıların imzalarını taşıyan çalışmalarla oldukça farklılaştı.

Tavan Aydınlatma Armatürleri

Tavan Aydınlatma Armatürleri

Bugüne dek bir çok ünlü markanın özel modellerini Türkiye’deki müşterileri ile paylaşan Bakara Collection; özellikle aydınlatma alanında edindiği uzman kimliği ile koleksiyonunu sürekli genişletiyor.

Markanın bu zengin yelpazesine yeni katılan ADN; ünlü tasarımcı Josep Patsi imzasını taşıyor ve İspanyol Grok firması için tasarlanmış. Fiber malzeme ile şekillendirilen çalışma; sarkıtma seçeneğinin yanı sıra lambader ve aplik olarak da karşımıza çıkıyor.
Tasarımda silindir formuna sahip çok sayıda parçanın birleşimine yönelik algısal bir kurgu düşünülmüş. Yeknesaklığı reddeden ve kendi içinde farklı bir dinamizm sunan dizaynlar; mekanın modern ve canlı görünümüne katkıda bulunuyor.

Tasarımın sade ve şık çizgileri, mekanın aydınlatılırken, aynı zamanda estetik kurgusunun da tamamlanması amacını güdüyor. Sarkıtmalarda simetrik düzensizlikler, formda yakalanması istenen düzenliliği sağlıyor. Kendi içinde tutarlılığını doğru konumlayan tasarım, lambader ve apliklerde de yine bu değişik dinamizmin izlerini taşıyor.

Lambaderin kıvrımlı yapısı, sunumda yakalanması istenen ivmenin ne denli güçlü ifade edildiğinin altını çiziyor. ADN; güçlü ve estetik formu ile yaşam alanlarına kendi karakterini aktarabilen bir yapı sergiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir