2011 Bahçe Mobilya Modası Modelleri

Yaza girmemize çok az kaldı. Her geçen gün havalar biraz daha ısınacakmış gibi duruyor. Havalar ısınır da, her yer yemyeşil olur da bahçelere çıkılmaz mı?

Kendinizi sıcak yaz günlerinde evlere kapatmak istemezsiniz heralde. Sizlere, bahçelerinizde huzur, rahat ve konforu bir arada bulacağınız bir tavsiyemiz var; bahçe mobilyaları. Bahçeleriniz için  farklı dekorasyon fikirleri uygulamak istiyorsanız, yeniliğe açık bir yapınız varsa size sıradışı bahçe mobilya takımlarını önerebiliriz. Pierantonio Bonacina’nın bahçe mobilyası tasarımları, siz ve mekanlarınız için son derece sade ve şık. Üstelik beyaz ağırlıklı olan modeller, yazın temizliğini ve huzuru temsil edercesine süslüyor bahçelerinizi.

 

 

 

Dizaynının çok basit olmasına karşın son derece modern ve  zarif duran bu modeller, adeta tasarım harikası ürünler. Görünümlerindeki farklılık ve şıklık, bahçelerinize de yansıyacak. Pierantonio Bonacina bahçe mobilyalarından isterseniz uzun modeller, isterseniz köşe takımı tarzında bir kaç parça halinde alabileceğiniz modellerden seçerek dekorasyonunuzu muhteşem hale getirebilirsiniz.

Bu mobilyalar özel olarak üretilmiştir ve  üzerindeki boyası son derece kalıcı, hasar görmeyecek tarzdadır. Çürüme yapmaz, görüntüsü asla kaybolmaz. Yağmurlu havalarda bahçe mobilyalarınız olduğu yerde kalabilir. Kirlenme ihtimali düşüktür. Tozlansa dahi temizliği kolaydır. Sudan etkilenmez.

Siz de Pierantonio Bonacina bahçe mobilyalarını mutlaka gözden geçirmelisiniz. Bu yaz, rahat, huzur ve konfor, bahçelerinize de yansıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir