Bahçe dekorasyonu fikirleri

Havaların ısınmasıyla birlikte teras ve bahçeler yeniden kullanıma açıldı. İnsanlar artık kış boyunca atıl durumda kalan bahçelerinde zaman geçirerek baharın ve yazın tadını çıkarmaya başladı. Evlerin en keyifli ve dekorasyona en uygun olan bölümleri bahçelerdir. Birkaç değişiklik yaparak bahçelerinizin muazzam bir görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu değişikliklerin ardından bahçenizin de artık evin bir parçası olacağını göreceksiniz.

bahce dekorasyonu

bahce dekorasyonu

Öncelikle mutlaka bir oturma alanı belirlemeniz gerekiyor. Bu alanda konforlu bir bahçe mobilyasını konumlandırabilir, sabah kahvaltılarınızı veya akşam yemeklerinizi de bahçenizde yiyebilirsiniz. Renkli saksılar son yıllarda bahçe dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Mutlaka bahçenizin bir bölümünü veya geçiş yolunu renkli saksılar ile çiçeklerle süslemelisiniz. Ayrıca bahçenizde bulunan bir ağacın tüm dallarını led ışıklar ile süslemeniz tüm bahçenizin muhteşem görünmesini sağlayacaktır.

bahce dekorasyonu fikirleri

bahce dekorasyonu fikirleri

Bahçenizi dekore ederken kendinizi şımartmayı da unutmayın. Şık bir salıncak keyifli dakikalarınızı ikiye katlayacaktır. Ayrıca bu alana küçük bir havuz kazandırmanızda fayda var. Su her daim insanı dinlendirir. Havuzun büyüklüğü önemli değil. Yeter ki görebileceğiniz bir alana bu süs havuzunu yerleştirin.

2013 bahce dekorasyonu fikirleri

2013 bahce dekorasyonu fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir