Bahçe Dekorları

Bahçe dekorları için artık zaman geliyor yavaş yavaş..

Bahçe Dekorasyon

Bahçe Dekorasyon

Kışın soğuk yüzünü, nazlı geçen bir baharla atmaya çalışanlar; yaz aylarında bahçelerine olan özlemlerini de gidermeye hazırlanıyor. Bu konuda yardımına başvuracakları markalardan biri olan Bellona; yeni sezon için hazırladığı tasarımları ile oldukça ilgi çekici çalışmalar sunuyor.

Tasarımların genelinde, günümüz konfor anlayışının ev içinde olduğu kadar bahçede de devamının sağlanması amaçlanmış. Bahçede geçecek zamanın rahat ve keyifli bir süreci kapsaması için dizayn edilen modeller, aynı zamanda çağdaş formları ve trendleri yansıtan çizgileri ile de dikkat çekiyor.

Gardenia adındaki koleksiyon, doğaya uyumlu bir tasarım anlayışı ile hayata geçiriliyor. Çevre dostu üretimi ile de öne çıkan koleksiyon; UV ışınlarına ve mikroorganizmalar gibi dış etkenlere karşı dayanıklı bir formda yapılandırılıyor ve herhangi bir toksit madde içermiyor. Kolayca temizlenebilen modeller, tercihe göre hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor.

Markanın Sella adındaki salıncağı, koleksiyonun sayılan tüm değerlerini bünyesinde toplayan çalışmalardan… Bu şık ve dayanıklı model, ergonomik yapısı ile de beklentileri karşılıyor. Bir koza formuyla bütünleştirilen oturma alanı, geniş ve rahat bir bölme konumunda… Şık minder, uzun süreli oturumlarda konforu artırıyor. Güneşin yakıcı ışınlarından koruyan dış yüzey, günün her saatinde salıncak keyfini mümkün kılıyor. Dairesel bir ayak üzerinde yükselen Sella, bu ayağın devamından oluşan sağlam bir çubuk vasıtasıyla sallanma işlevini yerine getiriyor.

Bahçe Dekorları

Bahçe Dekorları

Gonca Mini Takım; görsel etkisi ile daha ilk bakışta bahçedeki konforu üst seviyede karşılayacak bir ürün olduğunun altını çiziyor. Detaylara inildikçe, modelin ev içinde de aynı ölçüde kullanışlı bir tasarım olduğu gözler önüne seriliyor. Tasarımda iki adet tekli ve bir adet ikili oturma ünitesi bulunuyor. Seyyar minderler ise oldukça rahat ve sağlıklı…

Gonca’nın modern çizgilerini, minderlerin renk seçenekleri ile daha da çarpıcı bir hale getirmek mümkün oluyor.

Stare Masa Takımı da Gardenia koleksiyonu içinde özel bir yere sahip olan çalışmalardan biri… Dört adet ergonomik sandalyeden ve bir adet dairesel masadan oluşan takım, keyifli çay saatleri için samimi ve yeterli bir alan sunmayı hedefliyor. Masanın cam yüzeyi, kullanıcısının doğa ile maksimum etkileşimini sağlamak için seçilmiş. Sandalyelerin ve cam yüzeyli olmasına karşın masanın hafif ancak sağlam yapıları, kullanım kolaylığını artırıcı unsurlar arasında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir