Bahçenizi renklendirmeye ne dersiniz?

Bahçenizi renklendirmeye ne dersiniz?

Yaz geliyor ve bahçe sohbetleri ortaya çıkıyor. Elbette bahçesi olan herkes şıklığı  ve bahçe dekorasyon çalışamalarını gözden kaçırmamaktadır. Bahçede ki şıklık evin içine de yansıyacaktır kesinlikle. Yoğun iş temposundan kurtulup insanlar kendilerini bahçelere atmaktadırlar.

bahçe

bahçe

Ve tabi ki bunun yanı sıra güzellik ve rahatlıkta bahçede önemli bir unsur olmaya hak kazanmıştır. Philips’in dekoratif LED aydınlatma ürünleri bahçenize de şıklığı ön plana çıkarmaktadır. Çekici dizaynları ile kesinlikle göz atılmalıdır.

Imageo serisi ile alışılmışın dışına çıkarak bambaşka bir dünyaya adım atan Philips bu seride şıklığı ön planda tutmaktadır. Yarattığı güzellikler arasında en ön planda bulunan mum imajlı lambaları ile romantizmi de ön plana atmaktadır.

bahçe aydınlatması

bahçe aydınlatması

Romantik ortamlar için güzel lambalar üreten Philips firması bu senede mum imajı verilmiş ampulleri ile güzelliği ön plana çıkarıyor. Ampullerinde Philips 10 saate kadar şarj ile 20 saate kadar kesintisiz imkanlar sunmaktadır. Ortalıkta gezen kötü kablo görüntülerinden kurtulmanızı da bu şekilde sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir