Bellona Bahçe Mobilyaları

Bu konumuzda yaz sezonu için hazırlanan bellona bahçe mobilyaları hakkında bilgiler ileteceğiz..

Bellona Bahçe Mobilyaları

Bellona Bahçe Mobilyaları

Bu yaz evlerinizin bahçelerine ve balkonlarına zevkinize göre tasarımlar bulmak daha da kolaylaşıyor. Markaların mobilya koleksiyonlarına yansıyan KDV indirimleri, bu alanda yatırımlarını sürekli erteleyenler için ayrı bir fırsat durumunda…

Bellona bahçe mobilyaları’nın sadece KDV indirimi ile sınırlı kalmadığı ve kendi bünyesinde uyguladığı özel avantajlarla daha da cazip hale getirdiği bahçe koleksiyonu Gardenia; masasından sandalyesine, şezlongundan şemsiyesine dek son derece geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor.

Bellona bahçe mobilyaıarı kendine has çizgisini de başarılı bir şekilde yansıtan modeller, modern ve işlevsel yapıları, ayrıcalıklı tasarım detayları ile dikkat çekiyor.

Bellona bahçe takımları, estetik çizgilerin ön planda tutulduğu birbirinden şık Gardenia Bahçe Mobilyaları; Begonya mini takım, Gloria masa seti, Akasya masa seti gibi çalışmaları ile ilgi topluyor. Baharın büyüsünü bahçe, balkon ve teraslara taşımayı hedefleyen çalışmalar; farklı amaçlara yönelik aksesuar ve modellerle de bütünleştirilebiliyor.

Bellona Gardenia, doğaya uyumlu tasarımı ile göz doldururken dış mekanlarda dekorasyon anlayışına da farklı bir soluk getiriyor.

Bellona bahçe takımları dekoratif çizgisinin yanında ergonomik yapısı ile de büyük kullanım kolaylığı sağlayan Gardenia, çevre dostu üretimiyle sorumluluğunun da altını çizmeyi ihmal etmiyor. UV ışınlarına ve mikroorganizmalar gibi dış etkenlere karşı dayanıklı modeller, aynı zamanda herhangi bir toksit madde içermiyor.

Bellona bahçe mobilyaları şık tasarımı ve oturma rahatlığının yanında kolayca temizlenebilme özelliği de taşıyan koleksiyon, tercihe göre hem iç hem dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bellona bahçe mobilyaları2008-09 Yaz kreasyonlarında yer alan uygulamalardan Begonya mini takım; hafif formu, ergonomik dizaynı ve rahatlığı ile öne çıkıyor. İki adet tekli ve bir adet ikili oturma ünitesi ile masadan oluşan takım, boyutları sayesinde geniş bir kullanım alanı buluyor.

Gloria masa setinde yuvarlak masa ve çevresine konumlanan dört adet sandalye ile balkondan bahçeye dek her yerde keyif sürmek mümkün oluyor.

Bellona bahçe mobilyaları akasya masa seti de yine hafif ve kompakt bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Yuvarlak masa ile sunulan dört kişilik sandalye seti, uzun süreli oturumlarda konforlu bir kullanım sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir