İkea 2011 Fırsatları Haziran Kampanyası

İkea mağazaları her yıl olduğu gibi bu yıl da indirimleriyle dikkatleri çekiyor. Özellikle haziran ayı içerisinde İkea’nın indirimlerini ve avantajlarını daha çok görüyoruz.

Yaza girdiğimizi şu günlede balkon, teras ve bahçelerde en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünler pratik masa ve sandalyeler. İşte bu ihtiyacınıza en olumlu şekilde cevap verebilmek için ikea, Haziran ayı için kampanyalı ürün olarak katlanabilir sandalye modellerini seçmiş.  Bu ay mekanlarınızın ihtiyacı olan katlanabilir sandalyeler 19.95 TL ye İkea mağazalarında satışa sunulmuş durumda.

Önceki fiyatı 29.90 TL civarında olan bu ürün, Haziran ayı içerisinde 19.95 TL ye rahatlıkla alınabilir. Karar vermeden ve cebinizi yakmadan önce İkea mağazalarına mutlaka uğrayın. Fazla para ödemek yerine paranız cebinize kalsın.

6 comments

  • İkea’dan bu yaz için alışveriş yapmaya hazırlanırken bu tür kampanyalarını görmek bizi memnun ve mutlu ediyor.

  • Bu fiyatlara katlanır sandalye satıldığına inanamıyorum. hem de ikea kaliteside olması müthiş bir şey. indirim bitmeden hemen almalı.

  • Hafta sonları fırsat buldukça çoluk çocuk ikeayı dolanıyoruz. Yaz üstü her şeyde %50 ye varan indirim yapmışlar. son gittiğimde müthiş bir kalabalık vardı.

  • sezon başladığından beri her hafta sonu alışveriş merkezlerini geziyorum. o kadar çok ucuzluk var ki bu fırsatla evimin bir çok eksiğini tamamlama imkanı buldum.

  • Her sene yaz kampanyalarını dikkatle takip ediyorum. Bu seneki kampanyalardan evimin bir çok ihtiyacını alma fırsatı buldum.

  • balkonda kullanmak için ikeadan katlanır masa ve sandalye takımı aldım. takım olarak çok hesaplı bir fiyata geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir