Tasarım Bahçe Mobilyaları

Sizler de yaza, dış mekanlarınızı değiştirerek başlamış olabilirsiniz. Özellikle müstakil bir eviniz ve geniş bir bahçeniz varsa, bahçe dekorasyonu tam da sizin ihtiyacınız olan şey.

Bir evi dekore etmek, mobilyalarla zerafet katmak elbette ki çok keyiflidir. Ancak dış mekanları şenlendirmek, bahçe için mobilya ve dekorasyon ürünleri seçmek de en az ev kadar keyifli bir iştir. Sıradan ahşap masalar yerine, özel tasarım dekoratif ürünler seçmeniz bahçelerinizin görünümü açısından da çok güzel olacaktır.

Dekoratif bahçe mobilyaları üzerine size bir kaç firma önermek istiyoruz. Wynants, çatılı ve banklı modellerle bu yaz çok konuşulacak. Extremis ise dekoratif ve zarif ürünlerin yaratıcısı. Üstelik bu markaların bahçe mobilyaları son derece kullanışlı ve şık.

Uzun süre kullanabileceğiniz bu dekoratif mobilyalar, hem kolay temizlenmesi hem de fazla kir, toz barındırmamasıyla bir numara.  Özellikle son zamanlarda Wynants, kaliteli ve hasar görmeyen dayanıklı materyallerden dekoratif ürünler yaratmayı başardı. Ahşabın yanı sıra, kullandıkları malzemeyi galvaniz denilen bir başka materyalle kapladılar. Galvaniz kaliteli sağlam bir madde olarak bilinmektedir.

İroko ağacı, ağaçlar içerisinde en sağlam olanıdır ve bahçe mobilyalarında bu ağaçtan yararlanılmaktadır. Bu ağaç günümüzde yat yapımında dahi kullanılmaktadır. Buradan da anlaşılıyor ki suya dayanıklı bir üründür.

2011 yılının modern tasarımlarını incelemeden ve incelerken nasıl maddeler kullanıldığına bakmadan, bu dekoratif modelleri görmeden sakın karar vermeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir