Tente Modelleri 2013

Tente modelleri güneş ışıklarını kesmek için tasarlanmışlardır. Özellikle yaz aylarında oldukça fazla kullanılan tentelerin birçok modeli de mevcuttur. Tenteler neredeyse her tür ortama uyum sağlamaktadır. Çünkü bütün ortamlar için özel tasarımlar üretilmektedir.

tente modeli

tente modeli

Tente modellerinden bazıları, tek taraflı açılır tenteler, çift taraflı açılır tenteler, sabit tenteler, körüklü tenteler, spotlu tenteler, mafsallı tenteler tente modellerinden bir kaçıdır. Hepsini farklı kullanım alanları bulunmaktadır.

tente çeşitleri

tente çeşitleri

Kullanım Alanlarına Göre Tenteler

 Körüklü tente modelleri balkonlarda, teraslar ve pencere önlerinde kullanılan tente modelleridir. Kafeler ya da restoranlar ise spotlu tente modelleriyle aynı zamanda ışıklandırma da sağlamaktadırlar. Tekerlekli tente modelleri de kafelerde ve bahçelerde kullanılan oldukça kullanışlı tente modelleridir.

tente 2013

tente 2013

Günümüzde en çok tercih edilen ve birçok avantajı bulunan tente modeli ise kasetli tentelerdir. Kasetli tenteler hava durumlarına göre otomatik olarak çalışmaktadırlar. Tente modelleri sadece güneş ışığından değil yağmurdan da korumaktadır. Bu yaz yaz bahçelerinde kullanıldığı kadar kış bahçelerinde de oldukça fazla kullanılmaktadır. Böylece kış aylarının hazin yağmurlarından kolaylıkla korumaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir