Uzanma Koltuk Modelleri

Bahçeler için Uzanma Koltuk Modelleri

Yaz aylarını bahçelerimizde, ya da havuz başlarında geçiririz. Müstakil evi olanlar ya da tatil mekanında kendine ait bahçeli evi olan kişiler, havuz yaptırmayı da tercih edebilirler. Böyle mekanlara yakışan en güzel ürün, uzanma koltuklarıdır.

Deniz, kum, güneş olur da uzanma koltukları olmazsa olmaz. Dinlenmek için, konfor ve rahatı g etiren bu ürünler, herkesin beğenisini toplamakta. Bahçeler için bahçe kanepeleri de çok tutuluyor ancak hafif ve kullanışlı farklı bir ürüne ihtiyaç duyarsanız, uzanma koltukları son derece güzel. Üstelik farklı tasarımlar da 2011 yılının bahçe mobilyası modasında yer almakta.

 

 

sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek, huzurlu bir keyif sürmek, yazın tadını çıkarmak istiyorsanız mutlaka uzanma koltuklarına göz atmalısınız. Renkler ve modeller her mekana uyum sağlayacak nitelikte özel olarak hazırlanmış durumda.

Açık hava  uzanma koltukları üretiminde başarılı isimlerin başında Maria Cichy gelmektedir. Maria Cichy ürünleri, yelkene benzeyen görünümü ve rahat yatağı sayesinde ilgi çekici, konforlu bir hale gelmiş. Vücudunuzun dinlenmesi için özel olarak tasarlanmış bu ürün,  kıvrımlarıyla bedeninizi tamamlar, adeta masör görevi görür. Üstelik yaz aylarının sıcağını asla geçirmez, sizi terletmez. Oval görünümü de estetik ve modern bir hava katmış bu ürünlere. ;Sizler de fark yaratmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

İstikbal ve bellona uzanma koltukları modelleri için ilgili firmaların web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

2 comments

  • bahçede çok güzel hamağım var gölgesi bol bir ağacın altına koymuşum öğleden sonraları bir iki saat kestirmek güzel oluyor.

  • bahçeme çok güzel bir salıncak aldım. hem oturması hem de uzanması çok güzel. çocuklar bile çok rahat sallanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir