Banyo Setleri ve Fiyatları

Çocuklara temizlik alışkanlıklarını eğlenceli banyo setleriyle kazandırabilirsiniz. Onların banyoda geçirecekleri neşeli vakitler, ellerini ya da beden temizliklerini yapma konusunda heveslendirecek. Kanka shop, eğlenceli banyo setleri ile banyolara eğlence ve neşe getiriyor. Manyamarka’nın en farklı aksesuarlarından biri olan Kanka shop bu kez çocuklar için tasarladı.

Eğlenceli Banyo Setleri ve Fiyatları

Sabunluk, sıvı sabunluk ve diş fırçalığı gibi banyo aksesuarları Kanka Shop ile ilgi çekici banyo gereçlerine dönüşüyor. Çeşitli hayvan şekillerinde tasarlanan banyo setleri çocukların çok hoşuna gidecek. Birbirinden şirin kuş, tavşan, inek ve ayıcık setler çok canlı renklerde. Tüm Kanka Shop banyo setlerini www.manyamarka.com linkinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği hayvanı seçmesine izin verin. Uygun fiyatıyla sadece 26,90 TL olan Kanka shop banyo aksesuarları kısa bir süre için Manyamarka’da olacak.

One comment

  • kızım için mutlaka bir tane almalıyım. her banyosunda harp yapıyoruz. belki bu oyuncaklarla oynama sevdasına rahat banyo yaptırabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir