Banyo ve Mutfak Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarının günümüz dekorasyonunun nabzını tutması nedeniyle iç tasarım oldukça gelişti. Her geçen gün farklı bir tarz, başkalaşım söz konusu. Firmalar, göz yormaması ve sakinliği ifade etmesi açısından mutfak ve banyolarda daha sade çizgilerin tercih eidlmesinden yana.

 

Banyo ve Mutfak Duvar Kağıtları

Sade olmaları elbette insanı huzura kavuşturur ancak hem şık, hem modern bir sadeliği sağlayabilmek de önemli bir unsur. Spa masajını bilirsiniz. Bu masaj esnasında mekanın rengi, kullanılan eşyalardan giyiminize kadar bir çok unsur önemlidir. ;Banyodan sonra ferahlık ve huzuru hissetmenın en güzel terapi olduğu da tartışılmaz doğrusu. Bu nedenle banyolarınızda mutlaka hafif, soft tonlar seçmeli, banyonuzun sizi rahatlatmasına izin vermelisiniz.

 

Banyo ve Mutfak Duvar Kağıtları

Bu yılın ev dekorasyonu modasında banyo ve mutfaklarda genelde saflığı tazeliği simgeleyen beyazın kullanımı ön planda. Krem, lila, toz pembe gibi tonlar da rahatlatıcı etkisi olan renklerden. Avizelerden tutun da duvar kağıtları hatta ahşap eşyalarınıza kadar bir çoğu evinizin dekorunu tamamlayıcı unsurlardır. Bu detaylar üzerinde ufak bir hayal gücü kulalnmak, şaheserler yaratabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir