Çanakkale Seramik Banyo Fayansları Modelleri

Kale grubuna ait olan ve ülkemizin ilk seramik ve fayans karo üreticisi Çanakkale Seramik 1957 senesinde kurulmuştur.

Çanakkale seramik duvar karolarında ürüne kalebodur ismi verildi. Çanakkale Seramik ve Kalebodur Seramik daha sonra Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. olarak birleşmiştir.

Türkiye’de Çanakkale Seramik ve Kalebodur markası olarak üretimine devam eden Kaleseramik 66.000.000 metrekare/senelik üretim oranı ile tek bir sektörde üretimi olan dünyanın en büyük seramik firmasıdır.

Banyo konumuzun devamında çanakkale seramik, banyo fayansları, banyo modelleri fayans resimleri ve seramik resimleri görebileceksiniz:

Seramik Resimleri

Seramik Resimleri

Banyo fayansları

Banyo fayansları

Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

9 comments

 • merhaba
  ekranda görülen renki ufak taş şeklinde oaln mermer yada fayans neyse adı tam oalrak nedir birde pahallı mıdr msela metresi nedir
  diğer fayanslardan farkı nedir
  mutfak ve banyolarda uygulanıyor dğeil mi
  tşkler şimdiden

 • çanakkale seramik çok iyi dır ben 1990 daberi seramik yapıyorum çanakkaleyı çok beyendım saygılarım sunarım

 • ben yeni bir ev alıyorum da renk va desenler hakkında karar vermedim daha ama yerlere buz rengi büyük fayans istiyorum bana yardımcı olurmusunuz acaba

 • çanakkale seramik’in kalitesini asuturya da çalışmış fayans ustası olarak tastikleyebilirim. uygun görürseniz fayans işlerinizde yardımcı olabilirim.

 • çok güzel ama bi kaştane daha olabilirdi

 • m.sıddık eşiyok

  ben 93 ten beridir. seramik ustalığını yapıyorum.canakkale seramik cok beğeniyorum halen müşterilerime canakkaleyi öneriyorum.cünkü canakkale seramik güvenilir bir malzemedir.

 • ben 13 senedir seramik işleri yapıyorum hiç korkmadan çekinmeden tavsiye edeceğim tek seramik çanakkale seramik

 • ben 21 senedir fayans seramik işi yapıyorum samimi söylüyorum çanakkale fayansı ve seramigi oldugu gibi yapıştırıcısıylada bir numara hasan usta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir