Creavit Banyo Dolapları

Bu konuda creavit banyo dolapları hakkında bilgiler ileteceğiz.. Banyoları oldukça uzun bir süredir tasarımın sınırsızlığı ile buluşturan Creavit, yeni çalışması Selin ile bu mekanı daha nice sürprizler ile donatacağının da haberini veriyor. Özellikle kullanışlı lavabo seçenekleri, estetik armatürler ve tasarrufu seven klozetler ile öne çıkan Selin; hijyeni de ön plana alan bir formda şekillendirilmiş.

Creavit Banyo Dolapları

Creavit Banyo Dolapları

İsmini temiz su birikintilerinden alan Selin banyo takımı, geniş bir ürün yelpazesi sunmayı başarıyor. Tam ve yarım ayak kombinasyonlu 60 ve 65 cm boyutlarında iki farklı lavabo içeren serinin, 60 cm yarım tezgah altı lavabo ve 65, 80 ve 100 cm dolap uyumlu etajerli lavabo alternatifleri bulunuyor. Tekil olarak kullanılabilen asma klozet ve boy rezervuarla da kombine edilebilen duvara dayalı (back to wall) klozetler, değişkenlik gösteren banyolar için çözümler sunuyor.

Creavit Banyo Dolabı

Creavit Banyo Dolabı

Modern banyolardaki dekoratif görüntü ve temizlikteki pratiklik açısından tercih sebebi haline gelen asma klozetler de takımdaki yerini almış. Ayaklı ve asma bideler, Selin’i tamamlayan diğer unsurları meydana getiriyor. Etajerli lavabo; Creavit Gold ve Kristal banyo mobilyaları ile ayaklı lavabo ise boy dolabı çeşitleriyle kombine edilebiliyor. Lavaboların şıklığını tamamlayan Creavit armatür serileri de ergonominin sadelikle iç içe geçişini gözler önüne seriyor.

Creavit Banyo Dolapları

Creavit Banyo Dolapları

One comment

  • iyi çalışmalar muğla fethiye mendos ticaretten banyo dolabı lavabolu aldım çok memnunum ama devamı olan bi dolap daha arıyorum ama bulamıyorum çünkü fazla şeçenek yok sizdem ricam burdaki mendos ticaret yetkili bayinizmi değilmi varsa burda ürünlerinizi satan bi yer varmı yokmu ürünlerinizi gönül rahatlığıyla alabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir