Duravit Kapalı Havuz

Duravitin 2009 yılında yepyeni bir ürünü piyasaya cıktı.. Kişisel ve ev tipi havuz..

Duravit Havuz

Duravit Havuz

Küvet ve wellness ürünlerindeki güçlü çalışmaları ile dikkat çeken Duravit, ilk havuz sistemleri Sundeck Havuz ve Bluemoon Havuz’u beğeniye sunuyor. Modeller sadece banyoda değil, evin uygun diğer özel bölümlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Venge veya kiraz panelli dış mekan modelleri terasa, bahçeye ya da kış bahçesine monte edilebiliyor. Havuz, bir bahçe hortumuyla da doldurulabileceği için, kalıcı bir su bağlantısı yapılması gerekmiyor. Özel kılıfları sayesinde yapraklardan ve tozdan da korunabiliyorlar.

Beyaz ve paslanmaz çelik jet ucu alternatifleri bulunan havuzların sade tasarımının ardında banyoyu birinci sınıf bir spa merkezine çevirecek kadar güçlü bir sistem bulunuyor. Sundeck ve Bluemoon havuz sistemlerinin 40’tan fazla jet ucu, güç masajından köpük banyosuna kadar uzanan seçenekler sunuyor.

Küvetlerin tabanında 24 adet Durapearl jet sistemi bulunuyor. Bu çok fonksiyonlu sistem hem büyük hava kabarcıkları yaratıyor, hem de yumuşak bir su masajı yapıyor. Aynı zamanda suyu ve havayı karıştırarak vücudu çevreleyen ve rahatlatarak hafiflik hissi veren köpükler de üretiyor. Sistem; köpük banyosundan su masajına, su geçirmez kontrol paneli yardımıyla geçiriliyor. Akıllı sistem, renkli LED’ler sayesinde atmosferik ışıklar ile istenen rahatlama ortamını da sunuyor.

Havuzdaki su, istendiğinde kullanımdan sonra boşaltılmayabilir. Duravit küvet doldurulduğunda ve su ısındığında, suyun sıcaklığı 38°C’de sabit kalıyor ve günün istenen saatinde kullanılabiliyor. Küvette duran su, kum veya toz gibi büyük parçaları temizleyen filtre ve dezenfekte işlemi için kullanılan ozon jeneratöründen oluşan iki parçalı sistem tarafından temizleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir