Kırmızı Banyo Modelleri

Kırmızı Banyo Modelleri

Son günlerde dekorasyon dünyasında banyo ve benzeri mekanların dekorasyonuna büyük ölçüde önem verilmiş durmda. Bu sebeple firmalar da bu alanlar üzerinde ayrı bir çalışma yapmış ve 2011 yılının trend modellerini renklerini seçmiş. Bu yıl özellikle banyolarımızda farklılıktan yanayız. Gerek model, gerekse renk olarak olsun bir çok anlamda sıradışı ve şık dekorasyonlar yapmamız mümkün.

Kırmızı Banyo Modelleri ve seramikleri

Modern ve orjinal banyolar tutku haline geldi bizlerde. Banyolarda teknolojik kullanışlı ve pratik ürünlerin yanı sıra, dekorasyonda önemli unsurlardan birisi olan renkler de dikkat çekmekte. Bu yıl renk tonları göz alıcı ve çarpıcı olacak gibi görünüyor. Çünkü kırmızı rengin çekiciliği ve asilliği tartışılmaz. Hal böyle olunca kırmızı ve tonlarını banyolara yakıştırmamak da olmaz. Hem canlı, hem göz alıcı hem çok çarpıcı.  Kırmızı ton öyle bir yakışıyor  ki banyolara, şıklık ve farklılık yaratarak gönülleri cezbediyor doğrusu.

Kırmızı Banyo dolabı

Klasik renk tonlarından sıkılanlar için gerekli tek şey biraz cesaret. Cesaretli olmaktan, canlı ve farklı renkleri denemekten kaçmamalısınız. 2011 yılının dekorasyon örneklerinde kırmızıya mutlaka rastlayacaksınız ve eminiz ki sizler de hevesleneceksiniz bu görselliğe. Banyonuzun ne kadar büyük ya da küçük olduğu farketmez.

kırmızı banyo paspası

Sıradışı ve modern bir görünüm çizmek günümüz dekorasyonunda hiç de zor değil. Çeşitli akseaurlar ve tonlardaki dekoratif objelerle dekorasyonunuzu  uyumlu hale getirmeniz, tamamlamanız mümkün. Görüntüyü bu sayede daha soft hale  getirmiş de olacaksınız. Kırmızıya en uyumlu ton siyah ve krem tonları. Saydam cam rengi de çok yakışacaktır ve banyo keyfinizi iki katına çıkaracağını sakın unutmayın.

kırmızı banyo seti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir