Kristal Banyo Küvet Modelleri

Herkes lüks ve gösterişli bir yaşam alanına sahip olmak ister elbet. Özellikle banyolarımızda şıklığı konuşturmak ve huzurlu bir ortam yaratmak bizler için oldukça önemlidir. Peki hayallere sığmayacak güzellikte bir banyo küvetiyle şıklığı yakalamak ister misiniz? Özel tasarım küvetlerden bahsedelim size o zaman.

Kristal Banyo Küvet Modelleri

Lüks ve modern banyo dekorasyonları için ürünlerin şıklıklarından çok ne tür malzeme kullanıldığının da önemi var elbet.   Günümüde tasarımlarda kullanılan değerli taşlar da oldukça ilgi görmekte. Bu da ürünün kalitesini ve şılığını artırmaktadır.

İtalyan tasarımcıların yeni üretimi olan kristal küvetler, göz alıcı ve muzazzam tasarımlardan. Bu lüks küvet, gerçek kristalden üretilmiş ve değeri 790.000 $ civarında. başarılı ustaların ellerinden çıkan bu  gösterişli küvetler, saf kristaller oyularak oluşturulmuş bir tasarım. Özel bir platform üzerine sabitlenerek tasarlanan bu küvet modeli, banyolarınıza ışık saçacak. Kristallerin her ışığı geçirmesi ve enerji verici özellikte olması da onun bir başka olumlu yönü. Üstelik kristal küvetler tasarlanırken son derece doğal bir görünüm de elde edilmiş. Bu sayede, şıklık, zerafet ve doğallık bir arada tutulmuş. Belki imkanları kısıtlı olan kişilerin tercih edebileceği bir ürün değildir ancak yine tutkunlarının olduğunu söylemek mümkün.

2 comments

  • Lüksün bu kadarı da biraz fazla ama. Bu kuveti bu fiyata alıp banyosuna koyan varsa bile onlar dünyadaki dolar milyarderleridir. Türkiyede böyle bir kristal küveti banyoya koyacak zengin olduğunu sanmıyorum.

  • Memlekette bu kadar fakir fukara varken bu kadar lüks bir küvet almak günahtır. zaten bizde bunu alacak zengin yoktur sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir