Orka Banyo Mobilyaları

Türkiye’nin lider markalarından olan orka banyo mobilyaları ve banyo dolabı, yeni tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.Farklı zevk ve ihtiyaçlara göre tasarlanan ürünlerin her biri Türkiye’nin doğal ve tarihi güzellikleriyle tanınan yörelerinin ismiyle anılıyor.

Orka Banyo Mobilyaları ve Banyo Dolabı

Orka Banyo Mobilyaları ve Banyo Dolabı Tasarım: Mustafa Gençtürk

Afyon mermer tezgah ve seramik lavabo kullanılan modelin alt kısmı,dört çekmece ve iki kapaklı dolaptan oluşuyor.Üst kısım ise ayna yanında bir dolap ve ayna önünde bir raf bulunuyor.Bu ürünün iki çekmece ve bir dolaptan oluşan boy dolabı 175 cm uzunluğunda, 38 cm eninde ve 36 cm derinliğinde üretiliyor.

Amasra modelinin gövde ve kapakları masif ağaç ve mdf üzeri doğal kaplamadan oluşuyor. Maun, naturel kayın, kiraz ceviz, venge renk seçenekleri bulunuyor.

Cunda banyo mobilyası modelinde ise bir çok renk seçeneği bulunuyor.Kırmızı,parlak ve mat beyaz,fıstık yeşili,siyah ,gri renklerde, gövdesi mdf üzerine melamin kaplama olarak hazırlanan Cunda modelinde kapaklar mdf üzeri lake boya olarak üretiliyor.Tezgahında Afyon mermeri kullanılan modelin üst dolabında 4 mm’lik flotal ve sürgülü ayna bulunuyor. Dolaplar 120 cm ve 30 cm ebatlarında üretiliyor.

Sadece mat beyaz renkte üretilen avşa banyo mobilya modelinin gövdesi mdf üzeri melamin kaplama,kapakları ise mdf üzeri lake.Alt modül iki adet geniş, derin ve uzun çekmeceden oluşuyor.Modelde cam tezgah üzeri seramik lavabo kullanılıyor. Üst modülde ise sadece ayna bulunuyor.Takımı tamamlayan dolap üzeri cam tezgahın bulunduğu diğer modül ise ana modülden bağımsız olarak alt modülde iki kapaklı dolap ve çekmeceden oluşuyor.Tezgah üzeri cam lavabo kullanılıyor. Duvara monte edilen krom havlu askılığı üzerinde raf bulunuyor. En üstte ise iki kapaklı dolap banyo malzemelerini rahatça yerleştirme imkanı sağlıyor.

Orka Banyo Mobilyaları ve Orka Banyo Dolabı

Gönen banyo mobilyaları modelinde mat beyaz,açık armut,kiraz ve maun seçenekleri bulunuyor.Cam tezgah üzeri seramik lavabo kullanılan Gönen modelinde,alt modülde ise iki çekmece ve iki dolap bulunuyor.Üstte kalan modülde ise,ayna yanlarına iki dolap ve küçük bölmelerden oluşan gözler bulunuyor.Bu gözler banyo malzemelerinin saklanmasında kolaylık sağlıyor.

Orka banyo dolabı fiyatları ortalama 2.000-10.000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Bu konuda ilgili firmaya ulaşmanız daha uygun olacaktır..

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir