Paspas Klozet Takımı

Paspas Klozet Takımı Çeşitleri ve Modelleri

Ev tekstilinde My House aranılan ve kalitesiyle en çok tercih edilen markalardan birisi. Banyo dekorasyonlarında kullanılan paspas ya da klozet takımları dekorasyonu ön plana çıkaran aksesuarlardır. Doğru rengi, modeli seçmek kadar doğru dokuları seçmekte önemlidir çünkü banyolar nemli ortamlardır, bu yüzden klozet takımlarında dayanıklı dokumalar seçmeli.

Banyo Paspas Modelleri

Banyo Paspas Modelleri

Wall Paspas Takımı

Wall paspas, antialerjik malzemeden üretilerek bakteri oluşumunu ve tozların havada uçuşmasını önler. Wall paspas kaymaz tabanı ile de son derece kullanışlı bir paspastır ve çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Aynı zamanda doğal görünümlü desenleri her banyo dekorasyonuna özelikle de doğal temalı banyolara çok yakışır.

Wall Klozet Takımı 120 TL

Planet 3’lü Banyo Paspas Seti

Halıya benzer dokumasıyla Planet paspas kalın ve sağlam dokumalardan oluşmuştur. Simli ve simetrik desenleri ile hem modern hem de çok şık.

Planet Banyo Paspas Seti 99 TL.

Hello Kity Klozet Takımı

Hello Kity Klozet Takımı

Dama Pamuklu Banyo Paspas Seti

Yumuşak dokusu ile yıkanması ve kuruması kolay paspaslardır. Dama pamuklu banyo seti hem elde hem de çamaşır makinesinde yıkanabilir fakat çok sıkmak ya da çok çitilemek dama pamuklu paspasın ömrünü kısaltabilir. Dama banyo seti %100 pamuktan üretilir ve sağlıklıdır.

Dama Pamuklu Klozet Takımı 57 TL

Nosturtium Microfiber 2li Klozet Takımı

Mikrofiber yapısı ve yumuşak dokusu ile su emme kapasitesi yüksek paspaslardır ve kısa sürede kurur. Halı yıkama deterjanı ya da sıvı deterjan ile çamaşır makinesinde narin yıkama programları ile yıkanmalıdır. Doğal ve çizgili renkleriyle banyo dekorasyonlarına hayat katar.

Nosturtium Microfiber 2li Klozet Takımı 85TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir