Şık banyo aynaları

Banyo aynaları banyoların en önemli aksesuar ürünlerinden bir tanesi ve olmasa olmazıdır. Banyo aynaları günümüzde pek çok farklı şekil ve boyutta aydınlatmalı, raflı gibi çeşitli özellikte üretilmektedir. Şekli ve özelliği dışında banyo aynasının banyoda asıldığı yer banyonun genel
dekorasyon havası, şıklığı açısının dan büyük bir etkiye sahiptir. Doğru banyo aynası seçimi banyonuzu olduğundan daha ferah gösterdiği gibi yanlış seçimlerde, yanlış yerlere asıldığında boyunuzu küçük, banyonuzu şık olmayacak biçimlerde gösterebilir.

Şık banyo aynaları

Şık banyo aynaları

Banyo aynaları pek çok mobilya mağazası ve yapı marketlerde kolayca bulunabilir. Banyo aynası almak için aynalar arasında dolaşmaya başlamadan önce nasıl bir ayna almanız gerektiğine karar verin. Oval mi, köşeli mi, kısa mı, uzun mu olacağına aynayı asacağınız yerin şekil yapısı dekoratif görünümü açısından önemlidir. Evde herkesin rahatça kullanabileceği ideal yüksekliği belirlemelisiniz. Bu ve bunun gibi değişkenlerin belirledikten sonra alışverişe çıkmanız size zaman kazandıracaktır.

Şık banyo aynaları

Şık banyo aynaları

Yapı marketlerden alacağınız banyo aynaları için farklı duvar türlerine göre farklı montaj malzemeleri verilmesi gerektiğini unutmayın. Aynanın asılacağı duvarın beton mu, ahşap mı ya da alçımı olacağını önceden belirtin. Farklı duvarlar için farklı montaj elemanlarına ihtiyaç vardır.
Banyonuz için seçtiğiniz ayna önemlidir. Belki güne daha güzel başlamanıza bile yardımcı olacaktır.

Şık banyo aynaları

Şık banyo aynaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir