Villeroy & Boch Aveo Banyo

Villeroy & Boch Aveo Banyo; bir banyonun ihtiyacı olan tüm elemanları, birbirleri ile mükemmel bir uyum içinde birleştirebilen bir yapıda karşımıza çıkıyor.

Villeroy and Boch Aveo Banyo

Villeroy & Boch; Aveo banyo serisinin oval formlarında, kusursuz estetik arayışlarına yanıtlar üretiyor. Seri bu formunu; günlük yaşamın stresinden sıyrılarak, kabuğa çekilişi sembolize eden yumurtadan almış.

Bambu ve ceviz ile kombine edilen seri, banyosunda sıra dışı ve keyifli bir atmosfer yaratmak isteyenler için geliştirilmiş.

Beyazın yalın ve pürüzsüz çekiciliği, Aveo’nun tasarım çizgisi ile buluşarak, hem görkemli hem de minimal bir mekan oluşturmayı başarıyor. Hayatın başlangıcını sembolize eden yumurtanın enerjisini ve formlarını banyolara taşıyan Aveo, ergonominin banyolardaki yeni stili olarak karşımızı çıkıyor. Conran&Partners tarafından Villeroy & Boch için özel olarak tasarlanan model, bu oval formu görsel bir şölen olarak sunuyor.

Villeroy & Boch Metropolitan kategorisinde yer alan, purist ve kozmopolit bir yaklaşımla tasarlanan Aveo, günümüze kadar gelen klasik banyo anlayışına farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Hayattan zevk alanları banyolarında cesur kombinasyonlar yaratmaya çağıran Villeroy & Boch, bu tasarımı ile kusursuz estetik ve modern detayları tüm çizgilerine taşıyor. Banyodaki her bir ürün için farklı boyut ve tasarımları ile seçenek zenginliği sunan Aveo, bu özelliği ile evlerin daha öznel ve özel kılınmasına da yardımcı oluyor. Seride yer alan tüm banyo unsurları ile uyumlu kullanılabilecek havluluk, askılık, losyon tepsileri ve tuvalet seti gibi aksesuarlar da Villeroy & Boch ürün yelpazesinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir