2012 Arçelik Buzdolabı Modelleri

Arçelik Buzdolapları 2012

Arçelik, beyaz eşya sektörüne damgasını vurmuş en önemli yerli markaların başında gelir. Arçelik, buzdolaplarından televizyonlara kadar pek çok teknolojik ürünün altına başarıyla imzasını atmıştır. Yeni çıkardığı buzdolabı modelleri de bunun bir göstergesi oldu.

arçelik buzdolabı modelleri

arçelik buzdolabı modelleri

Arçelik Buzdolapları ince çizgileri ve genişleyen iç hacimleri ile dikkat çekiyor. Arçelik Buzdolapları, mutfakları daraltmayan yeni tasarımlara sahip. Yeni model buzdolaplarında daha oval çizgilere yer verilmiş.

arçelik buzdolapları

arçelik buzdolapları

Beyaz rengin baskınlığı Arçelik Buzdolaplarında halen devam ederken gümüş renkler ve parmak izi kalmayan dış yüzey kaplamaları da mevcut. Arçelik Buzdolapları mekanik kontrol sistemine sahip. NoFrost özelliği tüm buzdolabı modellerinde mevcut. İsteğe göre tek kapılı veya çift kapılı buzdolabı modelleri bulunuyor.

Uzun ömürlü olması için dayanıklı malzemelerden üretilen tüm Arçelik Buzdolapları 7 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Yeni buzdolabı modelleri daha kısa sürede dondurma özellikleri ile dondurucu bölümündeki gıdaların uzun süre bozulmadan taze kalmasını sağlamaktadır.

A enerji sınıfında üretilen Arçelik Buzdolapları az enerji ile üstün performans sergileyerek ev ekonomisine de katkıda bulunan beyaz eşya kategorileri arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir