2012 Arçelik Şofbenler

Kış mevsimine yaklaştığımız ve sıcak havalardan uzaklaştığımız bu günlerde güneşin etkisinin azalmasıyla banyolarda sıcak su ihtiyacı artmaktadır. Arçelik’in şofbenleri sayesinde dileğiniz an sıcak suya ulaşmanız mümkündür.

arçelik şofben modelleri

arçelik şofben modelleri

Arçelik Şofbenler, otomatik ateşleme sistemine sahiptir. Güvenlik açısında gaz ayarı özelliği mevcuttu. 35 derece ve 60 derece su sıcaklığını ayarlanabilmektedir. Arçelik Şofbenlerin kademeli ayar özellikleri sayesinde istenilen sıcaklıkta suyu ayarlamak mümkün kılınmış. Böylece hem enerjiden hem de zamandan tasarruf edilmiş olunuyor.

2012 arçelik şofbenler

2012 arçelik şofbenler

Tüm Arçelik Şofbenler, emniyetlidir. Herhangi tehlikeli bir durumda termal devre kesici çalışır. Ayrıca en önemli özelliklerden biri de 10 barlık yüksek basınç emniyetinin Arçelik Şofbenlerde yer almasıdır. Banyo ederken rahatlık kadar emniyet de çok önemlidir. Arçelik, bunu göz önünde bulundurarak emniyet sistemini tüm şofben ürünlerinde kullanmıştır.

Arçelik Şofbenlerde erimeyen ve yıpranmayan duş boruları kullanılmıştır. Her ürün duvara kolaylıkla monte edilebilir özelliktedir. Şofbenler ortalama 7000 W gibi güçlü bir ısıtma özelliğini taşıyor.

Arçelik Şofbenler, anında sıcak suya ihtiyaç duyulan her evde ve banyoda güvenle tercih edilecek emniyet ve kaliteye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir