Amana Buzdolabı

Amana buzdolabı amerikan teknolojisi ile üretilmiştir. Amana buzdolabı konfigürasyonunda mevcut olan akıllı sistem ile değişik sıcaklık derecesinde olan gıda maddelerine farklı ısılarda saklama kabı alanları sunmaktadır.

amana buzdolabı

amana buzdolabı

Bu ısı derecelerini örnekle anlatmak gerekirse kısa zaman zarfında tüketilmesi gereken peynir zeytin gibi ürünlerin bulunduğu kabı sıfır ile eksi bir derece arasında ayarlamanız mümkün ve başka bir bölümü eksi 5 ve eksi 6 gibi derecelendirmek söz konusu..

Amana buzdolapları meşrubat bölümü bir yada 2 derece arasında sıcaklığa gelebiliyorken meyveleriniz ise sıfır derecede saklanabiliyor. Özene bezene yaptığınız tatlılarda amana buzdolabı ile hızlı bir şekilde soğutularak uygun tat ve lezzeti vermesi sağlanır.

içecek bölümünüzün derecesiniz 1 ila 2 derece sıcaklığa getirebiliyorken, mevlerinizi saklayacağınız sıcaklığı 0 C derece olarak ayarlayabiliyorsunuz. Keza tatlılarınızıda çok hızlı bir şekilde soğutarak olması gereken nem ayarlarını yaparak beklemeye bırakabiliyorsunuz.

Amana buzdolabı fiyat olarak 2000 TL ile 6000 TL arasında değişiklik göstermektedir..

One comment

  • berrin temizkalay

    Sadece aman ha aman ha diyorum, başka bişey demiyorum…3 yıldır bu buzdolabı yüzünden yaşadıklarımı anlatsam roman olur… şuanda gecenin 3.30’u ve ben 2 saattir yine çalışmayı durduran dolabın başında ne yapacağımı şaşırmış halde bekliyorum.Bu dolabı bana satış yaparken ağzından bal damlayanları düşünüyorum…Türk malından şaşmayacaksın kardeşim, çünki arıza başladığında tek sığındıkları nokta bu, yok abd standartlarını uymadığı içinde kem küm,ayrıntıları öğrenmek isteyenler beni arayabilirler,berrintk at hotmail.com internette servis nosu bile yok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir