Amerikan Teknolojisi Amana Buzdolapları

Soğutma denince akla gelen beyaz eşyalardan ilki şüphesiz ki buzdolaplarıdır. Geçmiş dönemlerde tek kapılı olarak evlerde bulunan buzdolapları teknoloji sayesinde gün geçtikçe kendini geliştirdi.

Çift kapılı, derin donduruculu, no frost gibi bir çok model ve çeşit piyasaya sürüldü.

Amana Buzdolapları

Artık günümüzde bu modellerin yanı sıra Amerikan teknolojisi ile üretilmiş olan Amana buzdolapları boy göstermeye başladı. Amana buzdolapları konfigürasyonunda mevcut olan akıllı sistem ile değişik sıcaklık derecesinde olan gıda maddelerine farklı ısılarda saklama kabı alanları sunmaktadır.

Böylece kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Amana Buzdolabında kısa zamanda tüketilmesi gereken ürünlerden olan peynir ve zeytin’i sıfır derece ile eksi bir derecede arasında muhafaza edilebiliyorken, başka bir rafta diğer bir ürünü farklı bir derecede saklamanız mümkün oluyor.

Kısacası Amana buzdolabında bulunan gıdaların hepsini aynı anda farklı raflarda, farklı derecelerde muhafaza etmeniz mümkündür.

Ayrıca dış görünüm olarakta mutfaklara ayrı bir hava katan Amana buzdolaplarının fiyatları 2000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Fiyatı pahallı görünüyor olsa bile kalitesini gözardı etmemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir