Arçelik Ankastre Modelleri

Arçelik Ankastre Ürün Modelleri

Göz alıcı mutfaklar artık ankastre mutfak gereçleri ile sağlanıyor. Arçelik de ankastre ürünleri ile birbirinden şık mutfaklara imza atıyor.

arçelik duvar tipi davlumbaz

arçelik duvar tipi davlumbaz

Arçelik Ankastre ürünleri bulaşık makineleri, ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, aspritörler, buzdolapları, çamaşır makineleri, mikrodalga fırınlar ve derin donduruculardan oluşmaktadır. Arçelik ankastre bulaşık makineleri de diğer ankastre ürünlerde olduğu gibi ekonomikliği ve zerafeti aynı anda mutfaklarınıza taşıyor.

arçelik aspiratör modeli

arçelik aspiratör modeli

Leke tutmaz ve parmak işi bırakmaz yüzeylere sahip Arçelik ankastre bulaşık makineleri oldukça geniş bulaşık hacmine sahiptir. Her birinde program takip göstergesi, tuz ve parlatıcı göstergeleri var.

Tüm Arçelik Ankastre ürünleri A enerji sınıfında enerji tüketimi yapar. Ankastre ürünlerde Arçelik, göz alıcı ürünlere ve tasarımları satışa sunmaktadır. Her kadının hayali olan ankastre mutfaklara kavuşmak Arçelik’in çok özel dizaynlarına sahip ankastre ürünleri ile artık hayal olmaktan çıktı.

Genç ve karizmatik çizgilere sahip olan Arçelik Ankastre ürünleri mutfağını daha da güzelleştirmek ve orda keyifli zamanlar geçirmek isteyen kadın erkek herkesin aklını başını alacak güzelliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir