Ariston – Indesit Beyaz Eşya

Indesit Company için tasarlanan beyaz eşya serisi “Indesit Prime”mayıs ayında türk tüketicisiyle buluştu.

Ariston Beyaz Eşya, Indesit Beyaz Eşya

Ünlü italyan tasarımcı Giorgetto Giugiaro tarafından hazırlanan bu modern tasarım paslanmaz çelikten oluşuyor.Modern ve zarif görüntüsüylede beğeni kazanan tasarım mutfaklarda estetiği ve yüksek performansı bir arada sunuyor.Avrupa’da lider konumunda olan Indesit müşterilerine sunduğu ankastre serisi ile ürün yelpazesini daha da genişletiyor.Ankastre fırın,bulaşık makinesi,davlumbaz gibi ürünlerden oluşan yeni seri Indesit Prime sunduğu kolaylıklar ve kullandığı son teknolojilerlede 2009 da adından en çok  söz edilen mutfak tasarımları arasına girmeyi hedefliyor.

Ariston İndesit Beyaz Eşyalar

Ariston İndesit Beyaz Eşyalar

Indesit Prime Ocaklar

Mutfağın şeklini değiştirmeden yer kazanmayı sağlayan bu ocak 60 santimetrelik boyuta ek olarak 75 santimetrelik boyutu ile size %25 lik bir boş alan oluşturuyor.Güvenlik konusundada bir hayli hassas davranılan ocaklarda ateş yanlışlıkla söndüğünde gaz otomatik olarak kesiliyor.

Indesit Prime Davlumbazlar

Mutfağı kötü kokulardan ve yağlardan  uzak tutan davlumbazlar 25 derece eğilebilir özelliği ile temizlikte size çok daha yardımcı oluyor.Şık bir görüntüyede sahip olan ürün mutfağınızda yerini almayı bekliyor.

Ariston Indesit Multichef Fırınlar

En zorlu yemeklerden en hafif menülere kadar size yardımcı olacak olan bu fırın sadeliği,enerjisi ve orjinalliği ile ön plana çıkıyor.En iyi sonuca ulaşmak için 6 ile 8 programı bulunan prime serisi fırınlar mükemmel bir sofra kurmanız için bir numaralı yardımcınız.

Ariston Indesit Prime Çamaşır Makineleri

A+ özelliği ile yeni nesil ürünlerde her çeşit çamaşır için özel programlar hazırlanmışbu seride çamaşırın kirlilik ve miktarına göre su,enerji ve zaman ayarlarını yaparak kendinize daha çok zaman ayırmanızı sağlıyor.8 kiloya varan geniş kapasiteli modellerden oluşuyor.Üstelik akıllı teknoloji sayesinde daha sessiz.

Ariston Indesit Bulaşık Makinesi

En iyi yıkama çözümleri sunan ındesit prime bulaşık makineleri,makinenin içinde bulunan sensörler ile sürekli suyun içindeki kiri ölçerek,suyu ve deterjanı bu ölçümlere göre ayarlıyor.14 kişilik yemek takımı kapasiteli yeni modellerde geliştirerek kendisini sürekli yeniliyor.Üstelik akıllı teknoloji sayesinde yeni ürünler artık çok  daha sessiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir