BEKO Ankastre Fırınlar

Ankastre mutfakların şıklığını tamamlayacak tasarımları ile BEKO Ankastre Fırınlar, ev hanımlarına lezzetleri yemekleri için en büyük yardımcıları olacak.

BEKO Ankastre Fırınların tümü A sınıfı enerji tüketimine sahiptir. BEKO Ankastre Fırınlarının camları kolay temizlenebilir özelliğe sahip bir şekilde tasarlanmış.

Bunun için de ankastre fırın camlarında özel oleofobik nano kaplama teknolojisi kullanılmış. Tüm BEKO Ankastre Fırınlarının dış yüzeyleri parmak izi bırakmaz inox özelliğe sahiptir.

BEKO Ankastre Fırınlar

BEKO Ankastre Fırınlar

BEKO, ankastre fırınlarının hepsinde paslanmaz çelik yüzeyler kullanmayı tercih etmiş. Böylece daha şık ve daha uzun ömürlü ankastre mutfaklara BEKO garantisi sağlanmış.

BEKO Ankastre Fırınları multifonksiyon ile çalışmaktadır. BEKO Ankastre Fırınları tek bölmelidir. Fanlı ısıtma sistemine sahip olan BEKO Ankastre Fırınları bu işlem esnasında A sınıfına göre % 20 daha az enerji harcar. Böylece çok daha ekonomiktir.

BEKO Ankastre Fırın içerisinde birer adet emaye pasta tepsisi, emaye tepsi ve tel ızgara bulunur. Izgara tipi elektriklidir. BEKO Ankastre Fırınlarının her birinde dijital saat göstergesi kullanılmaktadır.

Fırın içi aydınlatma sistemi sayesinde BEKO Ankastre Fırınları çok daha rahat bir kullanıma sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir