BEKO Ankastre Ocaklar

BEKO, Ankastre Ocak modelleri ile mutfaklara karizmatik bir hava daha ekliyor. BEKO Ankastre Ocaklar, göz alıcı yüzeylere ve estetik çizgilere sahip.

BEKO Ankastre Ocaklar, gazlı, elektrikli ve gazlı – elektrikli ocaklar olmak üzere üç ayrı ürün grubuna ayrılmış BEKO Ankastre Ocakların gazlı ocak modelleri 4 Gaz + 1 Wok (cam Tablalı), 4 Gözü Gazlı (1’i WOK), 4 Gözü Gazlı, 4 Gözü Gazlı-cam Bek Tablalı, 2 gaz + wok çeşitlerinden oluşmaktadır.

BEKO Ankastre Ocakların yüzeyleri kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Pişerken taşan yemekler fırın yüzeyinde yanmaz ve fırın yüzeyine yapışmaz.

BEKO Ankastre Ocaklar

BEKO Ankastre Ocaklar

BEKO Ankastre Ocakların kapaklarında özel film tabakası kaplaması bulunur. Bu özellik sayesinde kapı sacı üzerinde el ve parmak izi kalmamaktadır.

BEKO Ankastre Ocaklar A sınıfı enerji tasarrufu ile çalışır. Yüksek performans, düşük enerji tüketimi ile sağlanmaktadır.

En lezzetli yemekler ve pasta – börekler BEKO Ankastre Ocaklar ile gerçeğe dönüşür. Misafirlerinize ve ailenize birbirinden lezzetli ikramları en ideal BEKO Ankastre Ocaklar ile hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir