BEKO Bulaşık Makineleri

BEKO Bulaşık Makineleri 2 Programlı, 3 Programlı, 4 Programlı, 5 Programlı, 8 Programlı, 10 Programlı ve Tek Tuş seçeneklerinden oluşur.

BEKO Bulaşık Makinelerinin renk seçenekleri beyaz, gümüş ve parmak izi bırakmayan inoks şeklindedir.

A, A+,A++ ve A+++ enerji tasarrufu seçenekleri ile çalışan BEKO Bulaşık Makinelerinin az bulaşık (1/2) özelliği de mevcuttur. BEKO Bulaşık Makinelerinin kapasite seçenekleri 12 ve 13’tür.

BEKO Bulaşık Makineleri

BEKO Bulaşık Makineleri

BEKO Bulaşık Makinelerine biberon tutucu sistemde yerleştirilmiş. Biberon tutucu aksesuarı sayesinde bebeğinizin biberonu alt sepette kırılmadan durur ve daha hijyenik olarak yıkanır.

BEKO Bulaşık Makinelerinde de çocuk kilidi unutulmamış. Çocuk kilidi, bulaşık makinesi çalışırken düğmelerin işlevini geçersiz kılar ve programın yanlışlıkla değiştirilmesi engellenmiş olunur.

BEKO Bulaşık Makinelerinde otomatik program seçeneği kullanılmıştır. Otomatik Program, bulaşıkların miktarına ve kirlilik durumlarına göre en uygun yıkama programını seçecektir. Böylece zamandan, sudan ve enerjiden tasarruf sağlanmış olunacaktır.

BEKO Bulaşık Makinelerinde kayar çatal kaşık sepeti ve çok amaçlı servis sepetine bulunur. Alt sepetteki teller bulaşık yıkandıktan sonra katlanabilir ve yer tasarrufu sağlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir