BEKO Buzdolabı Modelleri

BEKO’nun buzdolabı modelleri üstün teknoloji özellikleri taşımaktadır. BEKO Buzdolapları mutfaklarda estetik ve sağlığı bir arada sağlar.

BEKO Buzdolapları NoFrost Buzdolabı, İki Kapılı Buzdolabı, Tezgah Seviyesi Buzdolabı, Tek Kapılı Buzdolabı ve Gardrop Tipi Buzdolabı olmak üzere beş ayrı ürün kategorisinden oluşuyor.

BEKO Buzdolapları iz bırakmayan inoks, gümüş, beyaz, boyalı ve PVC Inox renk seçeneklerinden oluşur.

BEKO Buzdolabı Modelleri

BEKO Buzdolabı Modelleri

BEKO Buzdolapları A, A+ ve A++ enerji sınıfında yer alıyor. BEKO İki Kapılı Buzdolapları 300, 450 ve 550 litre hacimlere sahip. BEKO NoFrost Buzdolaplarının hacimler 330 litre ile 630 litre arasında değişmektedir.

BEKO Buzdolaplarında dondurucu bölmeler ile soğutucu kısım arasında koku geçişini engelleyen bir teknoloji kullanılmıştır.

Soğutucu bölmedeki raflardaki farklı gıdaların bozulmaması için dengeli soğutma sistemi kullanılan BEKO Buzdolaplarında soğuk hava dolaşımı dengeli bir şekilde sağlanmaktadır. Böylece besinlerin donmasının veya kurumasının önüne geçilmiş olunur.

Tüm BEKO Buzdolaplarında açık kalan kapak için uyarı sesleri bulunur ve böylece hem soğuk hava hem de enerji tasarrufu da sağlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir