BEKO Elektrik Süpürgeleri

BEKO marka elektrik süpürgeleri Toz Torbalı, Toz Torbasız, Islak Kuru, Su Filtreli, Halı Yıkama, Dik Kullanımlı Up-Right, Şarjlı Gırgır ve Pratik Süpürgeler şeklinde ayrı gruplara ayrılır. İhtiyacınıza ne uygun elektrik süpürgesi modeli BEKO’da mutlaka vardır.

BEKO Elektrik Süpürgeleri yüksek emiş gücüne sahiptir. Motor gücü kuvvetli olan BEKO Elektrik Süpürgeleri toz kapasitesi de yüksektir.

Tüm BEKO Elektrik Süpürgeleri düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. BEKO Elektrik Süpürgeleri güçlü motoru ve yüksek emiş gücü ile özellikle ev hanımlarının günlük temizliklerinde en büyük yardımcı olacaktır.

BEKO Elektrik Süpürgeleri

BEKO Elektrik Süpürgeleri

BEKO Elektrik Süpürgelerinin kabloları da otomatik olarak içe çekilir ve böylece gereksiz kablolardan kurtulmak mümkündür.

Elektrik süpürgelerinin uzun ve paslanmaz demir boruları vardır. BEKO Elektrik Süpürgeleri saptan kumanda edilebilir özelliklere sahiptir. BEKO Elektrik Süpürgeleri yatay ve dikey bir şekilde durabilir özellikte tasarlanmıştır.

Elektrik süpürgesi modellerinin uzatma borularında Metal Teleskopik Boru tercih edilmiş. Bu da daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunacaktır.

Temizliğe ve hijyene önem veren ev hanımlarının elektrik süpürgesi alırken BEKO öncelikli tercihleri olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir