BEKO Fırınlar

Fırınlar, bir mutfağın olmazsa olmazları arasındadır. BEKO, az enerjiyle yüksek performans sergileyen fırın modellerini ev hanımlarının beğenisine sunuyor.

BEKO Fırınlar, tek bölmeli ve çift bölmeli modellerden oluşur. BEKO’nun fırın ürünleri turbo, elektroturbo veya multifonksiyon özelliklerden birini taşımaktadır.

BEKO Fırınların ızgaraları çok kısa sürede ısınabilir özellikte üretildi. İç camları kolay temizlenebilir özel yapıdan oluşur.

BEKO Fırınlar

BEKO Fırınlar

BEKO Fırınların üzerinde ocaklar gaz emniyetlidir. Rüzgarla sönünce veya yemek dökülünce gaz otomatik olarak kesilir. Böylece daha güvenli bir yemek tecrübesi sağlanmış olunur. BEKO Fırınlar çok şık bir o kadar da sade bir tasarıma sahiptir.

Mutfaktaki diğer beyaz eşya grupları ile uyum içerisinde olan BEKO Fırınlar düşün enerji ile yüksek performans sergilemektedir.

Fırın için aydınlatma özelliği tüm BEKO Fırın modellerinde vardır. Böylece fırındaki malzemenin pişip pişmediği fırın kapağının açılmasına gerek kalmadan ve ısı kaybına sebep olunmadan dışarıdan rahatlıkla görülebilmektedir.

A enerji sınıfına dahil BEKO Fırınlar, estetik dizaynı ve kolay temizlenebilir özellikleri ile ev hanımlarının mutfaktaki en büyük yardımcıları olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir