BEKO Kurutma Makineleri

Çamaşır Kurutma makineleri büyük şehirlerde oturan ve yoğun bir iş temposuna sahip aileler tarafından tercih edilmektedir. BEKO Kurutma Makineleri, özellikle kış aylarında ya da çamaşırların çok kısa sürede kuruyarak hazır olması gerektiği zamanlarda yardıma koşuyor.

BEKO Kurutma Makinelerinde yoğunlaştırmalı kurutma sistemi kullanılmıştır. B enerji performansı tüm BEKO Kurutma Makinelerinde mevcuttur.

BEKO Kurutma Makinelerinin maksimum kurutma kapasitesi 7 ve 8 kg şeklindedir. BEKO Kurutma Makinelerinde çocuk kilidi kullanılmıştır.

BEKO Kurutma Makineleri

BEKO Kurutma Makineleri

Böylece makinenin kurutma esnasında düğmeleri işlevini yitirmekte herhangi yanlış bir müdahale yapılamamaktadır.

Tüm BEKO Kurutma Makineleri beyaz renkle üretilmiştir. Elektronik Program Takip Göstergesinin bulunduğu BEKO Kurutma Makineleri, kurutma işlemi tamamlandıktan sonra “Program Sonu Sesli Uyarı” sistemi sayesinde uyarı vermektedir.

15 ve 16 program seçeneklerine sahip olan BEKO Kurutma Makineleri led gösterge ekranına sahip. BEKO Kurutma Makinelerinde narin çamaşırlar için narin program ayarı da kullanılmış.

Su tankı dolu ve filtre temizleme uyarısı bulunan BEKO Kurutma Makineleri yıkanmış çamaşırları güneşin ve dışarının olumsuz etkilerinden koruyarak kurutmak isteyenlerin hayatını kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir