Halı Yıkama Makinası

Halı yıkama makinası sayesinde bayanların derdi sona eriyor. Halı yıkamak için harcanan enerji, kuvvet ve çabalarınızı sona erdirmek için halılarınızı artık makinalar ile yıkatmanız size çok uygun gelecektir.

Halı Yıkama Makinası

Halı Yıkama Makinası

Bu alandaki faaliyeti ile Kromtaş makina öncelikli hedefi imal ettiği makinalarında kullanışlı ve kalite olmasını dikkat etmektedir. Halı yıkama makinası üretimindeki kalite ve güvencesi ile itimat edilen Kromtaş ile gönül rahatlığı ile işbirliği yapmanız kaçınılmazdır.

Kromtaş Makina Sanayii 2003 tarihi itibari ile halı yıkama sektöründe emin adımlarla ileryen ve profosyonel halı yıkama makinaları ile kendine olan güven ve kalitesini müşterilerine aksettirebilmektedir. Halı yıkama makinaları artık çağın en üstün teknoloji ürünleri arasında yer almaktadır. Hijyen, kolaylık ile birlikte sağlıklı yaşam için tercih edilirler.

Kromtaş Makin Sanayi Halı yıkama makinaları ;

– Magnum halı yıkama makinaları
– Profosyonel halı yıkama makinası
– Klasik halı yıkama makinaları

Öncelikli olarak halı yıkama makinalarına önem veren Kromtaş farklı alanlardada faaliyet göstermektedir. Halı sıkma makinaları, halı poşetleme makinaları, halı toz alma makinası gibi konularda uzman kadrosu ile hızla büyümektedir. Halı yıkama makinası almadan önce başvuracağınız ilk adres Kromtaş Makina Sanayii olmalıdır.

Halı temizliği çok önemlidir. Üzerinde biriktirdiği toz, kir ve pislikler bir süre sonra bakteriler oluşturur ve böyleliklerle bir takım hastalıklar ortaya çıkar. Halının dokusu farklı bir yapıda olduğundan kiri kendi içinde adeta hapseder, derinlemesine işleyen bu toz tabakalarını çıkarmak hiçte kolay değildir. Bunun bilincinde olan Kromtaş Makina halı yıkama makinası alanındaki faaliyetlerinde en ince ayrıntılara kadar düşünmüş ve çözüm olanaklarını makinalarda oluşturmuştur.

Kromtaş Makina
5646 Sk. No:8 Çamdibi / İZMİR
Tel : 0 (232) 232 469 69 64
Faks : 0 (232) 469 68 66
E-posta : info@kromtasmakina.com
Web : www.kromtasmakina.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir